Komentuje: Daniel Kinc

Ode mě je to pro dnešek ze Srbské vše, hezký zbytek dne.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:10.

Utkání je u konce! Zbrojovka splnila v moravském souboji roli favorita a do jarní části soutěže coby lídr tabulky vstoupila přesvědčivou výhrou.

Zkraje druhé půle umazal z náskoku Brna skvostnou ranou do šibenice Jan Koudelka, jenže radost hostům vydržela jen necelou minutu, když vzápětí se podruhé v utkání trefil nikým nehlídaný Jan Koudelka. Domácí od té doby kontrolovali své vedení a směřovali za třemi body, které v první minutě nastavení potvrdil parádním gólem nůžkami na 4:1 Jakub Řezníček. Zbrojovka tak momentálně vede tabulku o 13 bodů.

90+3

90+2
Po rozehrávce nakrátko to zkoušel Koudelka sám, ale nepochodil. Domácí už mohou pomalu slavit.

90+1
Michael Hönig v jedné z posledních útočných akcí, centr už z vápna odvracel Hlavica na roh.

90+1
Brno právě vstřelilo branku!
Domácí v závěru definitivně pojišťují svou výhru. Po centru Moravce se Nemrava vůbec nedomluvil se svými beky a jeden z nich míč hlavou odvrátil. JAKUB ŘEZNÍČEK ale vysoký míč dobře stopoval a poté se osamocen opřel do nádherných nůžek, kterými nasměroval míč do branky a zaznamenal svůj 11. gól v této sezóně F:NL – 4:1.

90
Nastavují se tři minuty.

90
Vzápětí po pasu Koudelky centroval Urbance, přes Bartolomea se tlačil do zakončení Michael Hönig, ale nakonec vůbec nezakončil a upadl na trávník, načež signalizoval penaltový faul, ale rozhodčí nechal ve hře pokračovat.

89
Hosté v závěru opět nastěhováni na polovině soupeře, Kušej tentokrát centroval, ale míč se do ohně nedostal. Dobře zasáhl Čermák.

87
Kušej se uvolnil přes dva soupeře a z dálky vyslal prudkou zdravici Berkovcovi, ten jeho projektil nadvakrát lapil.

86
Píchal se hnal vpřed za dlouhým míčem, v souboji s Hlavicou se ale opět provinil faulem.

85
Znovu z hranice vápna pálil aktivní Koudelka, tentokrát levačkou, leč znovu nepřesně.

84
Po chvíli přerušení jsou oba zpět na nohou a v utkání budou pokračovat.

83
Nečas s Bialkem se nyní srazili hlavami ve středu hřiště. Hodně nebezpečný střet a oba zůstávají ležet na trávníku.

82
Po průniku Kušeje přišel centr do vápna, kde zasáhl Kohoutek. Vzápětí se Koudelka dostal ke střele z dálky, rána šla vysoko nad.

81
Ševčík teď tvrdě zajel ve středu do Urbance, vše se obejde bez karetního trestu.

80
Další řada chyb ve středu hřiště od obou týmů, sledujeme nezáživný úsek hry.

80
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Štěrba, přichází Lukáš Endl.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází Adrián Čermák.

77
Mezitím hosté rozehráli nařízený rohový kop, ten obraně Zbrojovky starosti nenadělal. Míč jen proletěl vápnem.