(0:1, 0:1, 0:2)
Komentuje: Anna Ardonová

Přeji krásný zbytek pátečního večera.

Nejlepší hráči utkání: Miroslav Indrák a Miroslav Svoboda.

Druhý zápas v řadě Kladno nedokázalo vstřelit ani gól. I když ve třetí třetině si hráči Kladna zahráli přesilovku pěti proti třem, nedokázali ji proměnit. Ve 49. minutě navýšil skóre Blomstrand, Rytíři se však nevzdávali a zkusili ještě hru bez gólmana. Ta jim nevyšla podle plánu a po zakázaném uvolnění se do branky kladenský gólman vrátil. Bow byl tak u všem vstřelených gólů, protože Plzeň dokázala v poslední minutě pečetit svoje vítězství na 4:0.

59:36
Plzeň právě vstřelila branku! A Plzeň s brankami nekončí! VÁCLAV ADAMEC dostal puk od Suchého přímo před brankáře Kladna a nikým nebráněn uspěl proti Bowovi. Asistence: Filip Suchý, Tomáš Mertl.

59:20
Píská se zakázané uvolnění Kladna. Bow se musí vrátit do branky.

58:20
Bláha zkoušel střelu z předbrankového prostoru z otočky, ale ani on první gól svého týmu v utkání netrefil.

57:40
Beran před brankou trefil vysokou holí letící puk, ale ten se poté dotkl plzeňského hráče a proto se hra vysokou holí zrušila. Kotouč se však za Svobodova záda ani tak nedostal.

56:58
Dotchin neudržel puk na modré, nicméně byl plzeňský hráč dobře bráněn ve středním pásmu.

56:39
Bow zůstává na kladenské střídačce.

56:39
Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

55:41
Klepiš čekal na letící puk u branky Svobody, ale nedoklepl ho přesně do sítě. Svoboda puk dobře viděl, navíc se nejednalo o tvrdou nebo rychlou střelu.

Dnešní utkání sleduje 4073 diváků.

53:47
Melka zkoušel zpoza branky přihrál Kubíkovi, který stál před Svobodou, ale ten se k puku ani nedostal.

53:20
I střela Blomstranda letěla mimo.

52:15
Zámorský zkoušel střelou od modré, ale puk letěl mimo. Plzeň stále drží útočné pásmo.

51:26
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Adam Kubík – 2 min., podrážení.

48:44
Plzeň právě vstřelila branku! Kladno nevyužilo hru pěti proti třem a už do tříbrankového vedení se dostává Plzeň! K puku se u pravého kruhu dostal LUDWIG BLOMSTRAND, který nikým nebráněný promíchal puk, a zamířil ke vzdálenější tyčce. Asistence: Kryštof Hrabík.

47:21
Další velká šance Kladna a krásný zákrok Svobody, který po puku obětavě skočil. Nicméně kotouč neudržel a ten se poté objevil u levého mantinelu.