(1:1)
Komentuje: Matěj Vybíral

81
Táborsko právě vstřelilo branku!
To je radosti v Táboře! Deset minut před koncem domácí dokázali srovnat na 2:2! Kučerův centr z rohového kopu byl výtečný a hlavičkující IBU NDIAYE překonává Le Gianga, ten totiž vyrazil míč až za brankovou čárou.

56
Vlašim právě vstřelila branku!
Hosté ve druhé půli byli mírně aktivnější a další velkou šanci už využívají, berou si tak vedení zpět! Velmi podobně padla druhá branka Středočechů. Po závaru před brankou Toma opět neudržel nebezpečnou střelu a znovu to byl VOJTĚCH HADAŠČOK, který stál na správném místě a napálil míč do sítě.

30
Nyní už je ale vyrovnání na světě! Pilík odvedl důležitou práci ve středu hřiště, uvolnil na křídle Šanderu, ten už neváhal s centrem a ZBYNĚK MUSIOL byl tentokráte hlavou úspěšný, zamířil mezi tři tyče a nedal Le Giangovi šanci!

24
Rychlý brejk Středočechů a vedoucí branka je na světě! Jandovu nebezpečnou střelu Toma pouze vyrazil před sebe k volnému VOJTĚCHU HADAŠČOKOVI, který už to měl jednoduché a zblízka uklidil míč do sítě.