(3:0)
Komentuje: Jakub Martínek

87
Slovácko právě vstřelilo branku!

Hosté se nakonec dočkali alespoň čestného úspěchu a tři minuty jen kosmeticky upravili. Rohový kop Skaláka přesně našel hlavu TOMÁŠE KOŠÚTA, který uklidil míč na zadní tyč – 4:1.

81
Baumit střídá naposledy. Kopice vystřídal Jurča.

75
Domácí znovu střídají. Ze hry odešel Piták a místo něj přišel Pázler.

75
Kordula fauloval na středu hřiště a vidí žluté napomenutí.

71
Jablonečtí poprvé střídají. Ze hry odešel Zoubele, který přepustil své místo Eliášovi.

67
Kopic doběhl dlouhý balon a poté je ideálně naservíroval Vaňkovi. Trousil ale včasným zásahem znemožnil domácímu střelci vstřelení hattricku.

65
Hosté naposledy míchají sestavou. Volešák nahradil Valentu.

48
Jablonec právě vstřelil branku!

Severočeši ve své aktivitě nepolevili ani na začátku druhé půle a přidávají další branku. Domácí doslova rozebrali hostující obranu, kdy se jako poslední dotkl balonu KAREL PITÁK – 4:0.

46
Slovácko si hned v úvodu připravilo dvojité střídání. Na hrací ploše se objevil Došek a Hlúpik. V šatně zůstal Kerbr a Kovář.

44
Vaněk netrefil balon, ale toho nemusela až tak mrzet. Ten se totiž ve vápně otřel o Košúta a zamířil pouze do tyče.

41
První karetním hříšníkem je hostující Košút, který fauloval Vaňka.

38

Slovácko je na ručník! Jablonec přidává třetí branku a ještě před koncem prvního poločasu vede už rozdílem třídy. Ondřej Vaněk pláchl po pravé straně hřiště a jeho přihrávku před bránu si do vlastní sítě srazil Košút.

32

Severočeši se ujímají vedení již o dvě branky. Následné exekuce se ujal JAN KOPIC, který i s trochou štěstí poslal balon až za záda překvapeného gólmana Slovácka – 2:0.

14

Slovácko nedokázalo důrazně odkopnout balon z vlastní šestnáctky a je zato potrestáno! Míč se dostal až k volnému ONDŘEJI VAŇKOVI, který jej přesnou ranou k tyči uklidil do sítě – 1:0.