(3:0)
Komentuje: Jakub Martínek

87
Slovácko právě vstřelilo branku!

Hosté se nakonec dočkali alespoň čestného úspěchu a tři minuty jen kosmeticky upravili. Rohový kop Skaláka přesně našel hlavu TOMÁŠE KOŠÚTA, který uklidil míč na zadní tyč – 4:1.

48
Jablonec právě vstřelil branku!

Severočeši ve své aktivitě nepolevili ani na začátku druhé půle a přidávají další branku. Domácí doslova rozebrali hostující obranu, kdy se jako poslední dotkl balonu KAREL PITÁK – 4:0.

38

Slovácko je na ručník! Jablonec přidává třetí branku a ještě před koncem prvního poločasu vede už rozdílem třídy. Ondřej Vaněk pláchl po pravé straně hřiště a jeho přihrávku před bránu si do vlastní sítě srazil Košút.

32

Severočeši se ujímají vedení již o dvě branky. Následné exekuce se ujal JAN KOPIC, který i s trochou štěstí poslal balon až za záda překvapeného gólmana Slovácka – 2:0.

14

Slovácko nedokázalo důrazně odkopnout balon z vlastní šestnáctky a je zato potrestáno! Míč se dostal až k volnému ONDŘEJI VAŇKOVI, který jej přesnou ranou k tyči uklidil do sítě – 1:0.