konec FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň
1:3
(1:1)
Komentuje: Roman Zajíček

Diváci obou táborů děkují hráčům za pěkné fotbalové představení, Plzeň vítězí 3:1 a pojedu domů s úsměvem na rtech. Tolik tedy ze Srbské, přeji pěkný studený večer.

Je tu konec zápasu. Plzeň nakonec bere tři body, ale pořádně se na vítězství nadřelo. Brnu patří uznání za předvedený výkon a bojovnost. Kdyby proměnilo šance, mohlo to být ještě zajímavé. Plzeň naopak trestala protivníka nemilosrdně a především dvě branky Stanislava Tecla byly důležitým prvkem k výhře Viktorky zde na Srbské.

90+3
V závěru ještě pálil nebezpečně Kolář a těsně míjí brněnskou bránu.

90+2
Hyčka vypálil ze střední vzdálenosti a Kozáčik si připisuje jistý zákrok. Míč šel doprostřed brány a pro plzeňského brankáře tak nebyl problém zakročit.

90
Nastavují se tři minuty a ještě Marek Bakoš střílel z voleje, ale netrefil míč ideálně.

90
Snadná práce pro Kozáčika, který likviduje centr Buchty.

88
Hosté budou rozehrávat rohový kop, do konce základní hrací doby máme něco přes dvě minuty.

87
5839 diváků sleduje tento zajímavý duel, který pomalu míří do finále. Plzeň dokázala svou sílu v útoku a sympaticky hrající Zbrojovka dnes vyjde bodově na prázdno.

87
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Marek Bakoš.

85
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Skalák, přichází Petr Glaser.

84
Plzeň právě vstřelila branku!
Je zřejmě rozhodnuto. STANISLAV TECL byl zapomenutý za obranou a to je pro tohoto útočníka naprostá lahůdka. Takové situace on umí proměnit a trefil se i nyní. Šel sám na Hladkého a střelou k levé tyči jej překonal. Asistence: Jan Kovařík.

82
Skalákova střela neměla potřebnou razanci a šla navíc hodně mimo tři tyče.

81
Zbrojovka má něco málo přes deset minut na vyrovnání a nyní je u míče. Musí otevřít obranu, což hostům bude samozřejmě vyhovovat.

80
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Milan Lutonský, přichází Alois Hyčka.

78
Tvrdou střelu vyslal Petr Buchta, ale jeho pumelice mířila vysoko nad bránu. Zbrojovka se snaží a dnes předvádí opravdu kvalitní výkon. Za předvedenou hru by si bod jistě zasloužila, ale zkušený soupeř ukazuje svou kvalitu a efektivitu v útočné fázi.

77
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází David Limberský, přichází Jan Kovařík.

77
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází David Pašek, přichází Miroslav Markovič.