4:1
(3:0)
Komentuje: Jakub Martínek

test

Jablonečtí utkání jasně ovládli a základ svému vítěství dali již v prvním poločase. Slovácko dokázalo kosmeticky upravit až tři minuty před koncem utkání. Severočeši se tak po dnešním vítězství stěhují na třetí místo tabulky GL.

90+1
Slovácko sice drží míč na svých kopačkách, je s ním ale až příliš daleko od domácí branky. O třech bodech pro Jablonec není pochyb.

90
Hlavní rozhodčí Matějek nastaví jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.

89
Kuncl přistižen v ofsajd. Akce Moravanů tak končí hned v zárodku.

87
Slovácko právě vstřelilo branku!

Hosté se nakonec dočkali alespoň čestného úspěchu a tři minuty jen kosmeticky upravili. Rohový kop Skaláka přesně našel hlavu TOMÁŠE KOŠÚTA, který uklidil míč na zadní tyč – 4:1.

86
Skalák nepřešel přes Kyselu, Slovácko ale u balonu zůstane a bude zahrávat roh.

85
Skalák se pokusil o zakončení přes hlavu. Jeho pokus byl ale hodně nepřesný a skončil vysoko nad brankou Jablonce.

83
Pázler byl při obranném počínání faulován Hlúpikem. Špit bude odkopávat z vlastní šestnáctky.

82
Třešňák zahrál na středu hřiště rukou a musel balon odevzdat soupeři.

81
Baumit střídá naposledy. Kopice vystřídal Jurča.

80
Kysela fauloval Hlúpika a hosté budou mít přímý volný kop ze slibné pozice.

78
Pázler natáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti a nemířil vůbec zle. Jeho rána skončila jen těsně vedle pravý tyče.

77
Třešňák svoji individuální akci nedotáhl dokonce a pátou branku Jablonce nevstřelil. Proti byl bránící Kysela.

75
Domácí znovu střídají. Ze hry odešel Piták a místo něj přišel Pázler.

75
Kordula fauloval na středu hřiště a vidí žluté napomenutí.

73
Slovácko se nastěhovala na polovinu soupeře, kde se snažilo něco vymyslet. Skalák ale nepřešel přes Loučku.

71
Jablonečtí poprvé střídají. Ze hry odešel Zoubele, který přepustil své místo Eliášovi.

70
Je před námi posledních dvacet minut utkání. O třech bodech si ale troufám říct, že je rozhodnuto.