konec SK Dynamo Č. Budějovice – FC Zbrojovka Brno
1:3
(0:1)
Komentuje: Pavel Kortus ml.

Dnešní zápas je u konce. Dynamo v něm podalo slabý výkon, proto prohrálo s Brnem 1:3. Hosté se dostali lacino do vedení v první půli, po změně stran svůj náskok ještě pojistili. V závěru už jen snížil Kladrubský. V záchranářských bojích je to pro Jihočechy velká ztráta. Naopak Brno se může radovat z cenných bodů. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera.

90+2

90
Nastavovat se budou dvě minuty.

89
Domácí vykřesali jiskřičku naděje, ale dva góly je hodně za nějaké tři minuty.

88
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí se dočkali čestného úspěchu. Po Hanzlíkově rohu se hlavou trefil JIŘÍ KLADRUBSKÝ.

88
Ještě roh pro domácí.

86
Poslední změna v hostujícím dresu, Alois Hyčka vystřídal Jana Sýkoru.

85
Zápas už se pouze dohrává. Dynamo bude mít po prohře o čem přemýšlet.

82
Trošku už rezignovali i domácí fotbalisté. Brno drží míč a černobílí nemají síly na zvrat.

80
Tribuny se vylidnily. Už i domácí příznivci ví, že budou muset skousnou druhou vysokou jarní porážku.

78
Brno právě vstřelilo branku!
Je asi hotovo. Po další chybě v rozehrávce domácích se vydal do brejku Vávra, po jeho centru Křížek bravurně vychytal Keresteše, ale na dorážku JANA MALÍKA už byl krátký.

74
S nějakým nastavením chybí do konce zápasu necelých dvacet minut. Hosté pozorně brání a vůbec to nevypadá na náznak tlaku.

73
Jan Sýkora je při chuti. Teď se uvolnil před šestnáctkou, hodil si míč doleva, vypálil a protáhl Křížka. Ten předvedl solidní zákrok a udržel naděje svého týmu.

71
Jen několik desítek vteřin pobyl Stanislav Vávra na hřišti a hned má žlutou kartu. Rukama držel Kladrubského a dostává první dnešní žlutý trest.

70
Druhá změna hostů, nebezpečného Moukanzu nahradil Vávra.

68
Mohlo být definitivně rozhodnuto. Na Zavadilův ostrý roh si naskočil Pašek a hlavičkoval jen několik decimetrů vedle branky.

67
Po chybě Kladrubského v rozehrávce pálil Buchta, Kalod mu zblokoval jeho pokus na rohový kop.

66
Dynamu nejde nic. Zbrojovka brání v deseti lidech na vápně, s čímž si Jihočeši nevědí zatím rady.

64
Opět balon z kopačky Machovce na přední tyč, kde byla připravená obranná hradba červených dresů.