Kometa – Hradec 0:4
Havířov – Plzeň
Zlín – Hradec
Kometa – Havířov

Druhé utkání turnaje je za námi, další tři zápasy máme ještě dnes před sebou. Jak Kometa, tak Hradec dnes ještě k jednomu utkání nastoupí.

45:15
Hradec právě vstřelil branku!
Prodloužení trvalo pouhých patnáct vteřin. PETR MORAVEC vsítil svůj čtvrtý gól a definitivně ukončuje tento duel. Asistence: Šimon Marha a Marek Pelda.

45:01

Utkání končí vítězstvím Hradce Králové 4:0. Kometa se nakonec nedokázala prosadit. Nyní bude následovat pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

45:00

44:30
Ofsajd Hradce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:36
Hradečtí mají puk na svých hokejkách. Závěr utkání už zřejmě si pohlídají.

43:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:45
Kometa po vhazování dostala puk ven z pásma a nakonec i za branku Hradce.

42:19
Zakázané uvolnění Komety.

41:05
Ve dvou velkých šancích se teď ocitl Marha. Nejprve poslal puk mimo branku při přečíslení dva na jednoho, o chvíli později pak rychle poslal do brankoviště puk po přihrávce od spoluhráče. Bizoň se však rychle přesunul a špičkou betonu kotouč vytěsnil.

40:43
Brňané se derou alespoň za čestným úspěchem a prvním gólem na turnaji. Zatím jim není přáno, stále však mají více než čtyři minuty hry.

40:18
Brabenec si obhodil obránce a jel podél mantinelu do pásma, k ohrožení branky se však nakonec nedostal.

39:22
Hradec teď zamkl své soupeře v pásmu. Brňané už měli kotouč na hokejkách, ale nepodařilo se jim vyhodit.

38:42
Tichý kryje další pokus Brna a stále drží čisté konto. Vhazovat se bude nyní před jeho brankou.

38:05
Ofsajd Komety, vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:33
Krásná akce v podání Hradce Králové. Šimon Marha dostal puk do velmi nadějné pozice před brankou, ale zadovkou jej ještě posunul před zcela volného PETRA MORAVCE, který přehodil gólmana Komety a zároveň dovršil hattrick. Asistence: Šimon Marha a Jan Boukal.

35:32
Bizoň vyrazil rychlý puk vyrážečkou nad sebe.

34:21
Tichý si našel brněnskou střelu a dobře zasáhl.

33:10
Hradečtí ztratili puk ve středním pásmu a musí rychle zpátky.

32:17
Harmin zachytil ve středním pásmu puk a ujížděl sám na brankáře. Jeho pokus se však nevešel mezi tři tyče a skončil těsně mimo.

31:10
Brňané přidali na důrazu a rychlosti. Obrana Hradce se na začátku třetí části rozhodně nenudí.

30:34
Kometa se žene do útoku, Prčík nahodil puk do útočného pásma.

30:01

Ve druhé části Hradec zvýšil svůj náskok a vede již 3:0. Je tedy nyní o kus blíže prvnímu vítězství na turnaji. Naopak Kometa se zatím nedokázala výrazněji prosadit. Co nám přinese třetí třetina?

Další třetina začne přibližně v 11:21.

30:00

29:49
Táborského svižná střela se nevešla mezi tři tyče a skončila nad brankou.

29:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

28:27
Řehákova tvrdá střela zapadla přesně do lapačky brankáře Tichého.

28:20
Masař najel podél mantinelu do pásma a snažil se najít někoho ze spoluhráčů, jeho přihrávku ovšem zablokoval vracející se obránce.

28:07
Kometa Brno hraje v plném počtu.

27:31
Tichý musel vytáhnout několik rychlých zákroků proti útočnému výpadu Brna v oslabeni. Vše nakonec ustál.

26:56
Brňané se brání, Hradec se naopak snaží o nějakou útočnou kulišárnu, s pomocí které by dosáhl čtvrté branky.

26:07
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., nedovolené bránění).

26:02
Hradečtí jsou opět nastěhovaní před brankou a za svou aktivitu si vykoledovali faul.

25:39
Úmyslný ofsajd Komety, vhazovat se tak bude před její brankou.

25:17
Tichý zůstává pozorný, teď si s pomocí vyrážečky poradil se svižnou střelou Brna.

24:43
Kometa hraje v plném počtu.

23:56
Pajer dostal šikovnou přihrávku před branku a okamžitě poslal puk směrem do sítě. Bizoň se však rychle přesunul a výborným zákrokem udržel kotouč před čarou.

23:10
Hradečtí zamkli svého soupeře před brankou a zkouší to ze všech stran.

22:43
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vacek – 2 min., podražení).

22:26
Teď už byli Brňané úspěšnější, střelu jednoho z forwardů však chytil Tichý.

22:18
Kometě se nepodařilo projít přes modrou čáru. Ofsajd.

21:06
Co se Východočechům nepovedlo během početní výhody, to se jim podařilo chvíli po jejím skončení. PETR MORAVEC střílí svůj druhý gól v utkání a zvyšuje na 3:0 pro Hradec. Asistence: Šimon Marha a Marek Pelda.

20:40
Kometa hraje v plném počtu, Sedláček je zpět na ledě. Bude se tedy pokračovat v pěti na obou stranách.

20:30
Brňané se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

19:56
U puku jsou Hradečtí, Kometa se brání.

18:40
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., vražení na hrazení).

18:38
Teď už to však Hradci vyšlo. PETR MORAVEC zamířil přesně a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Lukáš Pajer.

18:10
Pelda zachytil rozehrávku Brna a nejednou se ocitl sám před brankářem. Obrovskou šanci však zakončil střelou nad branku

17:03
Tichému nadělal nahozený, skákavý kotouč víc problémů, než by sám čekal. Nakonec jej musel rychle odpálit do rohu před dotírajícím útočníkem Komety.

16:27
Zakázané uvolnění Komety, zatím se hraje převážně před brněnskou brankou.

15:56
Bizoň podržel své spoluhráče a přerušuje hru.

15:39
Hradečtí se prakticky hned po vhazování nastěhovali do útočného pásma.

15:01

Úvodní třetina utkání přinesla jednu branku. Díky ní Hradec Králové v tuto chvíli vede 1:0. Co na to Kometa? Ještě máme před sebou další dvě třetiny.

Další třetina začne přibližně v 10:53.

15:00

14:48
Mountfield vyhrál buly a rychle přenesl hru na druhou stranu hřiště. S následnou střelou si Bizoň poradil.

14:39
Tichý kryje svižný brněnský pokus. Vhazovat se bude před jeho brankou.

14:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.

13:54
Hradečtí jsou však nyní zpět v útočném pásmu. Marha se probíjel do šance, ale neuspěl.

13:06
Hradec sice vyhrál buly před brankou Brna, puk se však odrazil směrem k modré čáře tak nešťastně, že Východočeši o pásmo hned přišli.

11:58
Brno se snaží o rychlou odpověď, zatím však naráží na dobře organizovanou hradeckou obranu.

09:50
Hradec se ujímá vedení! Šimon Marha poslal do brankoviště tvrdou, střílenou nahrávku, do níž MAREK PELDA jen vložil hokejku a usměrnil puk do sítě. Asistence: Šimon Marha a Lukáš Pajer.

09:13
Kos nebezpečně zahrozil z otočky, puk ovšem minul hradeckou branku.

08:20
Ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:02
Tichý vytáhl dobrý zákrok a kryje kotouč do lapačky.

06:50
Obě mužstva zatím předvádějí rychlý, bojovný hokej. Hraje se s minimem přerušení.

04:44
Hradečtí kombinují s pukem v útočném pásmu.

03:25
Bizoň si našel hradeckou střelu a kryje puk do výstroje. Vhazovat se bude ve středním pásmu Hradce.