Kometa – Hradec 0:4
Havířov – Plzeň
Zlín – Hradec
Kometa – Havířov

Druhé utkání turnaje je za námi, další tři zápasy máme ještě dnes před sebou. Jak Kometa, tak Hradec dnes ještě k jednomu utkání nastoupí.

45:15
Hradec právě vstřelil branku!
Prodloužení trvalo pouhých patnáct vteřin. PETR MORAVEC vsítil svůj čtvrtý gól a definitivně ukončuje tento duel. Asistence: Šimon Marha a Marek Pelda.

45:01

Utkání končí vítězstvím Hradce Králové 4:0. Kometa se nakonec nedokázala prosadit. Nyní bude následovat pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

45:00

44:30
Ofsajd Hradce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:36
Hradečtí mají puk na svých hokejkách. Závěr utkání už zřejmě si pohlídají.

43:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:45
Kometa po vhazování dostala puk ven z pásma a nakonec i za branku Hradce.

42:19
Zakázané uvolnění Komety.

41:05
Ve dvou velkých šancích se teď ocitl Marha. Nejprve poslal puk mimo branku při přečíslení dva na jednoho, o chvíli později pak rychle poslal do brankoviště puk po přihrávce od spoluhráče. Bizoň se však rychle přesunul a špičkou betonu kotouč vytěsnil.

40:43
Brňané se derou alespoň za čestným úspěchem a prvním gólem na turnaji. Zatím jim není přáno, stále však mají více než čtyři minuty hry.

40:18
Brabenec si obhodil obránce a jel podél mantinelu do pásma, k ohrožení branky se však nakonec nedostal.

39:22
Hradec teď zamkl své soupeře v pásmu. Brňané už měli kotouč na hokejkách, ale nepodařilo se jim vyhodit.

38:42
Tichý kryje další pokus Brna a stále drží čisté konto. Vhazovat se bude nyní před jeho brankou.

38:05
Ofsajd Komety, vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:33
Krásná akce v podání Hradce Králové. Šimon Marha dostal puk do velmi nadějné pozice před brankou, ale zadovkou jej ještě posunul před zcela volného PETRA MORAVCE, který přehodil gólmana Komety a zároveň dovršil hattrick. Asistence: Šimon Marha a Jan Boukal.