Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Štěpán Langer.
ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Jiří Sláma.

85
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Mladá Boleslav v 85. minutě vyrovnává na 2:2! EWERTON, který nebyl skoro celý druhý poločas vidět, si navedl míč do středu hřiště a parádní pumelicí do šibenice nedal Stoppenovi šanci.

78
Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Ondřej Zmrzlý).

74
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Samuel Dancák, přichází Vojtěch Smrž.
ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Milan Škoda.

73
Olomouc právě vstřelila branku! Sigma se podruhé v zápase dostává do vedení! Olomouc nějakou dobu kombinovala kolem šestnáctky Mladé Boleslavi a po přiťuknutí Růska se k míči dostal MOJMÍR CHYTIL. Ten si ho posunul na pravačku a nechytatelnou střelou k tyči nedal Šedovi šanci.

70
Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Lukáš Mašek).

68
Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Antonín Růsek).

66
Domácí zakombinovali na malém prostoru a Mašek pak vyslal do šance Ladru. Ten napálil balon na přední tyč, ovšem bránu minul.

65
Chvátal odcentroval z pravé strany a našel na zadní tyči Jemelku, který bránu o kousek minul.

64
ze hřiště odchází David Douděra, přichází Lukáš Mašek.

63
ze hřiště odchází Vojtěch Stránský, přichází Jiří Skalák.

61
ze hřiště odchází Jan Sedlák, přichází Jáchym Šíp.
ze hřiště odchází Florent Poulolo, přichází Pavel Zifčák.

57
Pech se vydal dopředu a poté našel ve vápně číhajícího Douděru, který jen o kousek minul hostující svatyni.

50
Tak nakonec to nepůjde. Marka Matějovského na hrací ploše nahradí Michal Hlavatý.

46
ze hřiště odchází Matěj Hadaš, přichází Patrik Slaměna.

41
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Jako bych to přivolal, Mladá Boleslav srovnává na 1:1! Ladra si z levé strany naváděl míč na střelu, ale ve vápně ho předložil Ewertonovi. Ten se zbavil svého strážce a poté s přispěním teče bránícího VÁCLAVA JEMELKY překonal Stoppena. Olomoucký brankář neměl šanci zareagovat.

34
Balon si na penaltový puntík postavil Brazilec Ewerton, který však zakončil vysoko nad bránu. Olomouc tak i nadále vede 1:0.

33
Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Radim Breite).

33
Do balonu se opřel Marek Matějovský a jeho ránu zblokoval rukou jeden z hráčů ve zdi, takže z toho bude penalta!

19
Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté se v devatenácté minutě ujímají vedení! Chytil si na levé straně udělal prostor a poté poslal míč do nebezpečného prostoru, kde se nacházel ONDŘEJ ZMRZLÝ. Ten nebyl dostatečně bráněn, a proto mu nedělalo problém poslat balon za Šedova záda.

16
Chvátal se vydal dopředu a přesným centrem z pravé strany našel Zmrzlého, jehož hlavička se snesla na horní tyč.

4
Boleslav neměla daleko k prvnímu gólu! Matějovský před vápnem posunul balon na Stránského, jenž napřáhl k tvrdé ráně a ta skončila na břevně.