(2:0)
Komentuje: Adam Kolář, Jakub Janoušek

90+2
Bohemians právě vstřelili branku!
Tak to je neskutečné! V poslední minutě si na centr z rohu naskočil brankář klokanů ZDENĚK ZLÁMAL, který hlavičkoval přesně a svému týmu vychytal a zároveň vystřelil bod za remízu 2:2!

72
K penaltovému puntíku se postavil JOSEF JINDŘIŠEK a uklidil míč k levé tyči. Rada sice stranu vystihl, ale na gólovou střelu byl krátký.

45
Dukla právě vstřelila branku!
Dukla si lepší závěr poločasu nemohla přát! Balon vzduchem propadl k TOMÁŠI BERGROVI, který se opět nemýlil a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!

43
Dukla se do vápna prokombinovala z pravého křídla. Jako první se ke střele tlačil Beauguel, před ním ale nešťastně tečoval míč vstříc vlastnímu brankáři Šmíd, Zlámal však ještě dokázal míč vyrazit. Nejrychleji u něj byl ale TOMÁŠ BERGER, který pohodlně uklidil balon prakticky do prázdné brány!