Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jiří Fleišman, přichází Djika Douglas.

Černý podrazil zezadu Frýdka a po právu dostává od rozhodčího žluté napomenutí.

81
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Emir Halilovič, přichází Petr Schwarz.

76
Velký závar před hradeckou brankou mohl skončit třetím gólem Slovanu. Jenže ani Šural a po něm ani Karišik se svými pokusy neuspěli.

73
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Bakoš, přichází Isaac Sackey.

67
Prvním karetním hříšníkem je domácí Karišik.

61
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Tomáš Malinský, přichází David Petrus.

59
Slovan si v posledních minutách koleduje a toho mohl využít Čermák, který měl na hlavě stoprocentní šanci. Z malého vápna ale branku vůbec netrefil.

46
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Martin Sus, přichází Vladimír Coufal.

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Tomáš Koubek, přichází Martin Kuciak.

45
Šural mohl do poločasu přidat ještě třetí branku! Jeho technický obstřel na zadní tyč ale skončil těsně vedle branky.

Josef ŠURAL - 2:0

25
Liberec právě vstřelil branku!
Další nacvičená akce a tentokrát to gólem v síti Hradce končí! Frýdkova přímá rána na branku Koubkovi vypadla z rukavic a pohotový JOSEF ŠURAL poté šikovně přeloboval hostujícího brankáře – 2:0.

Miloš KARIŠIK - 1:0

12
Severočeši dokonale využili standardní situace a ujímají se vedení! Centr Frýdka doputoval až na hlavu MILOŠE KARIŠIKA, který přesnou hlavičkou otevírá skóre utkání – 1:0.

11
Liberec si připravil další šanci. Pavelka sebral odražený balon a z hranice vápna vyslal na branku pořádnou jedovku, kterou gólman na poslední chvíli vyrazil.