1:4
(0:1, 0:3, 1:0)
Komentuje: Petr Šatalík

59:48
Perret je dnešním posledním vyloučeným hráčem, inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

54:09
Přesilovka pro Dynamo. Park Woo Sang vyloučen na dvě minuty za držení.

53:40
53:40 PLANTE - 1:4

53:40
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Asiaté si připisují alespoň čestný úspěch v tomto utkání! MATTHEW ALEXANDER PLANTE bleskově zužitkoval přesný křižný pas, když trefil přesně k bližší tyči a koriguje na 1:4. Asistence: Hyung Gon Cho.

46:42
Marek Voženílek je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Početní výhoda pro Jižní Koreu.

46:25
Asiaté šli do přečíslení dvou proti jednomu, ale Shin Sang Hoon zvolil přihrávku, která však byla nepřesná, takže z celé akce nakonec sešlo.

42:34
Početní výhoda pro Východočechy. Lee Don Ku je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

40:42
Kim Sang Wook se ale nyní odhodlal k pěkné střele od pravého mantinelu a Kacetl musel jeho pokus vykopnout betonem!

39:21
39:21 HLINKA - 0:4

39:21
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice právě vsítily již čtvrtý gól! Defenziva Jižní Koreje nyní podstatně zaváhala v bránění předbrankového prostoru a MICHAL HLINKA neměl nejmenší potíž zvednout kotouč z bezprostřední blízkosti bekhendem přesně pod břevno – 4:0! Asistence: Tomáš Vondráček.

32:30
Následně však obránce Jižní Koreje fauloval a inkasuje dvě minuty za podražení.

28:16
Holland inkasuje dvě trestné minuty za držení. Jižní Korea si zahraje druhou přesilovku v tomto duelu.

24:40
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Dalton, přichází Park.

24:40
24:40 P. SÝKORA - 0:3

24:40
Pardubice zvyšují již na 3:0! PETR SÝKORA předvedl svou parádní tvrdou střelu od pravého mantinelu a puk se následně již třepetal v síti! Asistence: Patrik Poulíček.

24:00
Tomáš Rolinek dostal nabito do prostoru mezi kruhy a jeho prudká rána mířila jen těsně nad břevno svatyně Asiatů!

22:27
22:27 ŠČOTKA - 0:2

22:27
Pardubice využívají druhou přesilovku. Znovu byli u branky Východočechů JAN ŠČOTKA, který akci z bezprostřední blízkosti na druhý pokus zakončil a Sasha Treille, který mu poslal finální přihrávku. Asistence: Sasha Treille.

21:59
Young inkasuje dvě trestné minuty za sekání. Pardubice mají k dispozici další početní výhodu.

16:34
Druhá přesilovka pro Pardubice. Uvidíme, zda ji Východočeši znovu využijí. Park Woo Sang dostává dvě minuty za hákování.

12:48
Tomáš Vondráček právě nevyužil stoprocentní příležitost! Dostal přihrávku do prostoru těsně před Daltonem, ale z bezprostřední blízkosti si kličkou na svého soupeře nepřišel!

11:51
Daniel Voženílek se dostal do solidní střelecké příležitosti, avšak z prostoru mezi kruhy trefil pouze dobře postaveného Daltona!

09:07
Za katr putují také hráči Dynama. Konkrétně je to Grebenyuk za krosček.

08:53
08:53 TREILLE - 0:1

08:53
Pardubice rychle využívají početní výhodu! Ščotka zpětnou přihrávkou od brankové čáry našel SASHU TREILLE, který z bezprostřední blízkosti zamířil přesně pod břevno – 1:0! Asistence: Jan Ščotka, David Tomášek.

08:30
Lee Don Ku inkasuje dvě trestné minuty za nedovolené bránění. Pardubice tak mají k dispozici první přesilovou hru.

05:20
Dynamo je aktuálně v náporu a po ráně Tomáška z pravého kruhu zazněla tyč za brankářem Jižní Koreje!