Ode mne je to pro dnešek z Hradce Králové vše, přeji vám pěkný zbytek víkendu a někdy příště se opět těším, na počtenou.

Nejlepšími hráči svých celků byli vyhlášeni:

Jižní Korea – Young Jun Lee

HC Dynamo Pardubice – Sasha Treille

Duel mezi pardubickým Dynamem a reprezentací Jižní Korey je minulosti. Utkání se prakticky rozhodlo v průběhu prvních dvou třetin, kdy Východočeši zvládli nasázet čtyři branky, zatímco jejich soupeř z Asie se do šancí dostával spíše náhodně a sporadicky. Ve třetím dějství se už zápas pouze dohrával. Hráči z města perníku nikam nespěchali, zato jejich protivník si připsal alespoň čestný úspěch a turnaj tak zakončí se vztyčenou hlavou.

59:55
Dynamo se osvobozuje vyhozením z obranného pásma a může jít slavit.

59:48
Perret je dnešním posledním vyloučeným hráčem, inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

59:35
Ještě se bude vylučovat, rozhodčí zatím ponechává výhodu pro Jižní Koreu.

59:15
Mackie vypálil tvrdě od pravého mantinelu a Kacetl měl co dělat, aby jeho pokus zkrotil ve své náruči.

58:40
Oh Hyon Ho předvedl pěknou otočku s pukem na holi v obranném pásmu a rozjíždí jednu z posledních akcí svého mužstva.

57:55
Pardubice očividně kontrolují hru a už nikam nespěchají. Soupeř z Jižní Koreje už se také snaží spíše bránit a příliš hokejové krásy k vidění není.

57:00
Treille pálil z pravé strany tak tvrdě, že při střele zlomil hůl. Jeho rána i díky tomu postrádala přesnost.

56:22
Dynamo dál motá svého soupeře v jeho třetině a hledá ideální střeleckou příležitost. Soupeř už ani příliš nenapadá, očividně je fyzicky vyčerpán.

56:09
Jižní Korea v plném počtu.

55:56
Tvrdá rána Petra Sýkory z levé strany byla tak prudká, že se před ní musel schovat jeho jmenovec Ján za klecí protivníka.

55:28
Asiaté se na chvíli dostali ke kotouči, ale přes obrannou modrou jej nedostali.

55:00
Pardubičtí v poklidu kombinují před Parkem a hledají ideální střeleckou příležitost.

54:09
Přesilovka pro Dynamo. Park Woo Sang vyloučen na dvě minuty za držení.

53:40
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Asiaté si připisují alespoň čestný úspěch v tomto utkání! MATTHEW ALEXANDER PLANTE bleskově zužitkoval přesný křižný pas, když trefil přesně k bližší tyči a koriguje na 1:4. Asistence: Hyung Gon Cho.

53:16
Souboj v rohu kluziště za klecí Kacetla vyhrála defenziva Dynama. Hra však pokračuje v jejich pásmu.

52:38
Na svěřencích Miloše Holaně je znát, že v poslední třetině lehce ubírají ze svého předchozího tempa. Často hru zastavují za vlastní klecí a vymýšlejí různé finty, kterými by protivníka překvapili.