(0:0)
Komentuje: Tomáš Kubečka

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:11.

Je konec! Real Madrid v derby neudržel slibné vedení a na půdě Atlética remizoval 1:1. Vše podstatné se dnes odehrálo po změně stran. V 52. minutě hrozil Rodrygo po singálu z rohu, ale těsně minul branku. Do vedení se Real Madrid dostal v 64. minutě, kdy se trefil Éder Militão. Následně diváci zaházeli hrací plochu předměty. Terčem jejich útoků byl hlavně gólman Courtois. Po dvaceti minutách se znovu pokračovalo ve hře. V 83. minutě se do šance dostal Lino, jehož ránu Courtois vyrazil. V nastavení však dokázal vyrovnat Ángel Correa.

90+10

90+9
Aurélien Tchouaméni ve vápně doslova zboural domácího stopera Le Normanda. Oba aktéři zůstávají po souboji ležet na trávníku a budou potřebovat ošetření.

90+8
Marcos Llorente zastavil Frana Garcíu ostrým skluzem a vysloužil si žlutou kartu. Sudí se ale šel podívat na video a Llorenteho vyloučil!

90+8
Atlético i po vstřelení vyrovnávací branky drží míč a ještě se tlačí vpřed.

90+6
Atlético právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! VAR tentokrát promluvil ve prospěch domácího Atlética, které v nastavení dotahuje s městským rivalem krok! Na přihrávku za obranu si na hranici ofsajdu naběhl ÁNGEL CORREA, který obešel vyběhnutého Courtoise, ustál souboj s Militaem a poslal míč do odkryté branky!

90+6
Tak pozor! Celou akci ještě zkoumá VAR!

90+5
Na přihrávku za obranu si naběhl Ángel Correa, který obešel Courtoise a poslal míč do odkryté branky. Correovu radost ale zhatil odmávaný ofsajd.

90+4
Thibaut Courtois si dal pozor na přizvednutý centr z pravé strany a jednoduše schoval míč do rukavic.

90+3
Jude Bellingham prošel po levé straně do velkého vápna, ale místo zakončení raději roztáhl hru na křídlo.

90+2
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Fran García.

90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
Atlético dostává k dispozici přímý kop v blízkosti velkého vápna po faulu Tchouaméniho.

89
Koke chtěl procedit míč do vápna, ale jeho pobídku zastavil Carvajal. Na opačnou stranu se do brejku vydal Endrick, jehož pokus z dálky prolétl kolem branky.

88
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Endrick.

87
Llorente chtěl přihrávkou na pravou stranu rozběhnout spoluhráče, ale míč poslal až do autu.

86
ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Lucas Vázquez.

85
Antoine Griezmann se stáhl na vlastní polovinu a pomohl Atléticu s rozehrávkou z velké hloubky. Domácí ale potřebují hráč vpředu.