Ofsajdy: 0 – 2

Fauly: 11 – 11
Žluté karty: 3 – 2
Červené karty: 0 – 0

Úvodní duel semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Manchesterem City končí remízou 1:1. Do odvety, která se odehraje příští středu na Etihad Stadium v Manchesteru, tak jsou postupové šance obou celků otevřené.

První půlhodinu to vypadalo, že hosté budou mít jasnou převahu. Zdálo se, že se Real zatažením do defenzivy přizpůsobil jejich hře a snažil se vyrážet do brejků. Z jednoho takového udeřil v 36. minutě Vinícius Júnior, jenž se parádně trefil po průniku Eduarda Camavingy. To byla jediná střela Realu v úvodním dějství, stačila ale k poločasovému vedení, neboť hosté si ze své převahy nevypracovali žádné vyložené příležitosti.

Po změně stran se obraz hry změnil, Real místy svého soupeře výrazně zatlačil, ovšem v momentech, kdy se zdálo, že má zatím největší herní převahu, tak sám inkasoval. Ztrátu míče Eduarda Camavingy hosté využili k souhře, kterou rovněž povedenou trefou zakončil Kevin De Bruyne.

V závěru zápasu mohl zvrátit vedení na stranu Realu střídající Tchouaméni, jehož dělovku z dálky skvělým zákrokem vytěsnil Ederson a postaral se o nerozhodný výsledek.

90+3

90+3
Ještě jeden pokus Nacha Fernándeze z dálky je sražen k Edersonovi a utkání se blíží ke svému závěru.

90+3
Už se rozeběhla poslední minuta relativně krátkého nastavení, k delšímu ale nebylo moc důvodů. Real hraje s míčem na kopačkách ve středu hřiště.

90+2
Eduardo Camavinga si to od postranní čáry namířil do pokutového území, pak ale střílel jen do bránících soupeřů.

90+1
Rozhodčí Artur Días oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90
Po rohovém kopu už se domácí do zakončení nedostali.

90
Útočná kombinace Realu končí parádní pumelicí Auréliena Tchouaméniho z velké dálky, Ederson ji bravurním zákrokem vytáhl nad břevno a spoluhráči jej přiběhli poplácat!

89
Jack Grealish celkem jednoduše pronikl přes střed hřiště, pak se mu ale nepovedlo dopravit kolmici na rozběhnutého Haalanda.

87
Asensiův centr z rohového kopu odvrátil tentokrát druhý z hostujících stoperů Rúben Días.

87
Střídání v týmu Real Madrid CF:
ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Nacho Fernández.

86
Modrićův oblouček před brankou si pohlídal John Stones, Antonio Rüdiger pak u praporku vybojoval rohový kop.

86
Bernardo Silva se u vlastního pokutového území nechal předběhnout Viníciuse Júniora, skopl Brazilce k zemi a už si prohlíží žlutou kartu.