(2:0)
Komentuje: Tomáš Kubečka

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 6:8.

Je konec! Real Madrid zakončil základní skupinu Ligy mistrů triumfem 5:1 nad Celticem. O úvodní branku se postaral Luka Modrić. Po dvaceti minutách navíc přišla druhá penaltu, kterou proměnil Rodrygo. Následně měl po Mendyho faulu k dispozici penaltu také Celtic, ale Juranoviče vychytal Thibaut Courtois. Pět minut po přestávce navíc udeřil Marco Asensio. Real hrál ve druhé půli uvolněně a po hodině se trefil i Vinícius Júnior. Střelecký účet Realu Madrid nakonec uzavřel Federico Valverde. Za hosty v závěru snížil krásnou střelou z přímého kopu Jota.

90

90
Real Madrid v závěru kombinuje s míčem na svých kopačkách. Do rozehrávky se opět zapojil i brankář Courtois.

89
Benzema zakončoval z úhlu do prakticky odkryté branky, ale trefil obětavého stopera Celticu!

88
Jota vyčíhl míč na polovině hřiště, ale hned první přihrávku vnějším nártem neprovedl kvalitně a daroval míč Realu Madrid.

86
Početná skupina fanoušků po brance hostujícího Celticu rozjela na tribuně pořádnou oslavu.

84
Celtic právě vstřelil branku! Je sníženo! Sám faulovaný JOTA se ujal rozehrávky přímého kopu a krásnou technickou střelou poslal míč do horního rohu domácí branky!

84
Jota táhl akci Celticu středem hřiště, navedl si míč do střelecké pozice, ale Vázquez jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.

83
Na pravé straně se Mendy zbavil statického soupeře a rozjel akci Realu Madrid. Přízemní centr na hranici vápna ale zastavil Moritz Jenz.

82
Střídání v týmu Celtic FC:
ze hřiště odchází Reo Hatate, přichází Oliver Abildgaard.

82
Na stadionu dnes panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci odměňují své oblíbence za vynikající výkon.

81
Dani Ceballos dostal přihrávku na levou stranu, nicméně ani jeho pobídka neoslovila nikoho v bílém dresu.

79
Na opačné straně centroval po rychlém přechodu do útoku osamocený Federico Valverde, jehož přízemní pobídku zastavil obránce.

78
Po dalším rohu Celticu vyrazil Courtois ven z branky a bez problémů vyboxoval míč mimo nebezpečný prostor.

77
Thibaut Courtois dnes v brance Realu Madrid působí jistým dojmem a nenechává soupeře zakončovat po dorážkách.

76
Domácí celek zahrával rohový kop. K propadnutému míči se dral Benzema, ale ke skákavému míči už se francouzský střelec nedostal.

75
Další zakončení znovu obstaral Federico Valverde, ale jeho ránu levačkou z velké dálky zablokoval obětavý stoper Celticu.

74
Přihrávku na pravou stranu dostal Lucas Vázquez, který si míč skvěle pokryl tělem, ale nedokázal hru přenést za obranu Celticu.