konec FC Vysočina Jihlava – 1. SK Prostějov
1:0
(0:0)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Vysočina tak porazila Prostějov 1:0 a na svém kontě má 34 bodů. Hanáci zůstávají na 33 bodech. Jihlavané tak jdou v tabulce před svého sobotního soupeře. Vysočina se ve středu 27. dubna představí na hřišti Sparty B. Prostějov ve stejný den doma přivítá Táborsko.

25. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Ve druhém poločase jsme se dočkali jedné branky. V 53. minutě centroval do vápna Jakub Selnar, na hlavičku si naběhl Mame Tall a balón poslal za záda Michala Bárty. Gólman Prostějova byl i tak hrdinou duelu neb pochytal několik velkých šancí Jihlavanů.

90+2

90+2
Vojtěch Křišťál na vlastní polovině rozehrál míč a poslal jej dopředu.

90+2
Do vápna posílá centr MIchal Bárta. Ale obrana domácích je pozorná.

90+1
Nakrátko jej pro sebe rozehráli Filip Vedral a Jakub Selnar, ale záhy přišli o míč.

90+1
Vysočina bude zahrávat z pravé strany rohový kop.

90
Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
Jan Schaffartzik hlavičkoval těsně nad bránu. Rozehrávat tak bude Luděk Vejmola.

88
Lukáš Fila se po pravé straně dostal s míčem k vápnu, ale na své spoluhráče nedokázal již počkat.

86
Lukáš Fila našel ve vápně Filipa Vedrala, ale jeho pokus zamířil mimo tři tyče.

84
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Michal Stříž.
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Petr Jiráček, přichází Ifechukwu Okewukwu Amobi.

84
Ve vápně dobře prošel Lukáš Zoubele, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

83
Z levé strany jej rozehrál Jakub Selnar, ale obrana hostí byla pozorná.

83
Z pravé strany tentokráte nakrátko Jakub Selnar na Miroslava Turečka, na jeho centr si naskočil Vojtěch Křišťál a bude z toho další roh.

82
Z pravé strany rozehrál rohový kop Jakub Selnar, hosté odvátili na další roh.

82
Vysočina mohla navýšit vedení, proti hlavičce Filipa Vedrala zasáhl Michal Bárta.