konec 1. SK Prostějov – FK Dukla Praha
2:1
(2:1)
Komentuje: Lukáš Šonský, Aleš Strouha

Je za námi zápas 24. kola FNL mezi domácím Prostějovem a hostující Duklou Praha. Domácí fotbalisté po poločase vedli 2:1 a jelikož ve druhém poločase branka již nepadla, skončilo utkání výhrou domácího celku. Nutno dodat, že domácí měli ve druhém poločase otěže zápasu ve svých rukou a byli to právě oni, kdo si vytvořil více šancí. Z tohoto pohledu je tak výhra Prostějova zasloužená.

90+3

90+3
Teď byl navíc při útočné snaze hostů faulovaný Omale, a to je to poslední, co se v dnešním zápase stane.

90+2
Domácí nakonec kopali rohové kopy tři, ke změně skóre to ale nevedlo.

90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
Domácí se dostali na polovinu soupeře, kde vybojovali roh, To je přesně to, co jin nyní vyhovuje.

89
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Daniel Bialek.

88
Omale patrně fauloval Červenku, jenže rozhodčí nechal pokračovat ve hře a málem z toho byla velká šance domácích. Hráči Dukly totiž přestali hrát, protože čekali odpískání faulu. Nabídnutou příležitost ale Prostějovští nevyužili.

87
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Robert Bartolomeu, přichází Jakub Kopřiva.

84
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Artem Kovernikov, přichází Jan Pázler.

83
Závěr zápasu je hodně vyhrocený. Rozhodčí Hanousek ho nemá moc pod kontrolou a obě střídačky na sebe emotivně pokřikují.

82
Po jednom ze soubojů zůstal ležet na trávníku Bartolomeu, který po ošetření opustil hrací plochu. Drží se za záda.

79
Po následném přímý kopu nastřelil Omale břevno a následně to zkoušel i nůžkami. Míč ale na druhý pokus posla těsně nad bránu.

78
Žlutou kartu dostává Lukáš Cienciala, který fauloval Roberta
Bartolomeu.

77
Po rohovém kopu na zadní tyči hlavičkoval Kovernikov, gólman Bárta ho ale dokázal vychytat.

75
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází Lukáš Cienciala.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází David Kozel, přichází Jiří Hrubeš.

74
Po zákroku Kulhánka se nyní mohla pískat penalta pro Prostějov, nakonec se ale pokračuje ve hře.

73
Vasil Kušej obral o balon Buchvaldka a hned se tlačil do vápna. Jeho ránu z úhlu ale pokryl spolehlivě Rada.

70
Schaffartzik poslal balon na Koudelku. Tomu střela sice nesedla, ale právě proto nakonec byla pro Radu velmi nebezpečná a hosté teď měli štěstí, že míč skončil mimo.

68
Domácí předvedli hezkou přímočarou akci. Po rychlé narážečce pálil Jan Schaffartzik mimo.