Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Daniel Bialek.

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Robert Bartolomeu, přichází Jakub Kopřiva.

84
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Artem Kovernikov, přichází Jan Pázler.

79
Po následném přímý kopu nastřelil Omale břevno a následně to zkoušel i nůžkami. Míč ale na druhý pokus posla těsně nad bránu.

78
Žlutou kartu dostává Lukáš Cienciala, který fauloval Roberta
Bartolomeu.

75
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází Lukáš Cienciala.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází David Kozel, přichází Jiří Hrubeš.

66
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází Jakub Barac.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Štěpán Šebrle, přichází Marek Červenka.

62
Žlutou kartu dostává Petr Jiráček (1. SK Prostějov).

45
Hosté kopali v nastavení prvního poločasu rohový kop. K zakončení se dostal Habovda, kterého ale na brankové čáře vychytal gólman Bárta. Hned vzápětí pak rozhodčí ukončil první poločas.

42
Žlutou kartu dostává Vasil Kušej (1. SK Prostějov).

39
Ruml vybojoval roh pro Duklu, po kterém ale ve vápně fauloval Kulhánek. Dostal žlutou kartu a s tím pro změnu nesouhlasí hosté.

31
Prostějov právě vstřelil branku!
Centr Kušeje vyrazil gólman Rada jen před sebe a z následné dorážky se prosadil MICHAEL HÖNIG – 2:1!

30
Krásný fotbalový moment! K přímému kopu z 25 metrů se postavil Buchvaldek a jeho parádní ránu do šibenice skvěle vyrazil domácí gólman Bárta!

29
Žlutou kartu dostává Jan Schaffartzik, který fauloval hostujícího Bina.

20
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté srovnávají z první výraznější šance. Po centru do vápna si zpracoval balon ŠTĚPÁN ŠEBRLE a přízemní střelou srovnává na 1:1!

14
Po faulu na Kovernikova je tu první žlutá karta dnešního zápasu. Kartu dostal Michael Hönig.

3
Domácí začali ve velkém stylu a hned ve 3. minutě hry se dostávají do vedení, když se po první šanci Kušeje vzápětí prosadil JAN SCHAFFARTZIK!