konec FC Zbrojovka Brno – SK Líšeň 2019
1:3
(0:2)
Komentuje: Tadeáš Mima

To je už z dnešního zápasu všechno. Děkuji za pozornost, přeji hezký víkend a těším se už zítra u dalšího utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v němž dvanáctý Vyškov vyzve čtvrtý Varnsdorf. Do té doby na shledanou!

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:4.
Střely mimo: 8:4.
Rohy: 8:4.

Náskok Zbrojovky na čele FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se tak zmenšil na devět bodů, zatímco Líšeň po neúplném devatenáctém kole poskočila na druhou příčku tabulky.

Brněnské derby je u konce, a to výsledkem 3:1 ve prospěch Líšně. Hosté se trefili už v první minutě hry a udali ráz dalším minutám utkání. Zbrojovka snížila až ve druhém poločase za stavu 0:3, což bylo i přes zvýšenou aktivitu v posledních minutách pozdě.

90+3

90+3
Přichystalova hlavička byla dost nepřesná a Veselý s ní neměl ani nejmenší práci.

90+2
Berkovec posouvá míč na levou stranu, kudy se Zbrojovka pokouší vést další útok. Zdá se však, že marně.

90+1
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází David Machalík, přichází Filip Chládek.

90+1
Nastavují se tři minuty.

90
Ševčík si pohrál s vysunutým soupeřem a pěknou přešlapovačkou se dostal přes něj.

89
Domácí mužstvo se snažilo prodrat dopředu, jenže nakonec byl míč příliš daleko pro Štepanovského.

89
Střelba po rohu nenabrala z pohledu Zbrojovky požadovaný směr a zaplula jen vedle.

87
Ven z brány musel Veselý, aby ve vzduchu vytěsnil vysoký míč a aspoň na pár chvilek zklidnil dění kolem sebe.

86
Fanoušci se opět zlobí potom, co na trávník spadl po střetu s obráncem Řezníček. Líšeň mezitím odklízí mimo gólový prostor.

86
Bariš napálil jen před ním stojící blok. Tato situace Líšni maximálně vyhovuje.

85
Do defenzivních pozic doběhla Líšeň a odrazila další nápor Zbrojovky.

84
Vhazování provádí Kohoutek a zanedlouho navazuje střelou Řezníček. Hostující gólman zůstává klidný a dělá jistý zákrok.

83
Přichystal si marně zkoušel udělat prostor, aby mohl přes dva líšeňské beky zakončit.

82
Ondřej Ševčík marně hledal někoho ze svých kolegů před Berkovcem, domácí tým všechno kontroluje.

82
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Michal Bednář, přichází David Krška.