konec FC Vysočina Jihlava – FC Zbrojovka Brno
0:3
(0:1)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

18. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Hosté potvrdili roli favorita a domů si odvezou tři body po výhře 3:0. Po poločase vedli Brňané 1:0, když se střelou zpoza velkého vápna prosadil Filip Blecha. Po hodině hr vedli hosté o dvě branky, střelu Jakuba Přichystala si do brány srazil Matúš Lacko. Konečnou podobu výsledku pak dal v 76. minutě z pokutového kopu Jakub Řezníček.

90+2

90+2
Od své brány pošle míč do hry Luděk Vejmola. Domácím moc času na alespoň čestný úspěch nezbývá.

90+1
Hosté se zkušeně přesunuli na svou útočnou polovinu.

90
Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

89
Mame Tall se snažil s míčem na hranici vápna otočit a vystřelit, ale střela se mu nepovedla a míč zamířil spíše doprava k autu.

Dnešní utkání sleduje 593 diváků.

87
Jan Hladík měl k míči dál než Luděk Vejmola, ten tak může poslat balón na útočnou polovinu.

87
Žlutou kartu dostává Jan Hlavica (FC Zbrojovka Brno).

86
Jakub Nečas se dostal ve vápně ke střele, ale s jeho pokusem si Luděk Vejmola poradil.

84
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází Jan Hlavica.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Filip Blecha, přichází Peter Štepanovský.

83
Ve vápně se snažil hlavičkovat Mame Tall, ale na balón těsně nedosáhl.

81
U míče s míčem dlouho nezůstali, už jej mají v držení hosté.

80
Domácí budou na polovině hřiště vhazovat.

79
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Michal Ševčík, přichází Adrián Čermák.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Přichystal, přichází Jakub Nečas.

79
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Filip Vedral, přichází Luis Arroyo.
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Adam Ritter, přichází Jaroslav Peřina.

76
Brno právě vstřelilo branku!
K pokutovému kopu se postavil JAKUB ŘEZNÍČEK. Míč poslal doprostřed hřiště, kdežto Luděk Vejmola skákal doleva.

75
Penalta pro Brno.

74
Žlutou kartu dostává Tijani Belaid (FC Vysočina Jihlava).

73
Z levé strany jej rozehrál Tijani Belaid, ale domácí se k ohrožení Berkovce nedostali.