1:1
(0:0)
Komentuje: Josef Janda

90+4
Konec zápasu. Oba celky nakonec ve druhé půli skórovaly a loučí se remízou 1:1. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.

90+2
Zprava zahrozili i hosté, Toma ale zasahovat nemusel.

90+1
Poslední minuty patří tlaku Táborska a nervózním hostům, zatím ale vítězná branka nepadla.

90
Rozhodčí nastaví 4 minuty.

88
Hasilův centr končí zakončením, z kterého rezultuje roh. Po něm se domácí sice k míči dostali, hradbu prostějovských těl však neprostřelili.

86
Polákova rána minula o kousek Tomovu branku.

85
Žlutou kartu dostává Jan Šteigl (1. SK Prostějov).

82
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Ibu Ndiaye.

81
Proškův průnik skončil rohem. Frýdkův centr po zmatcích hosté dokázali odvrátit.

78
Prostějov právě vstřelil branku!
Domácí poprvé vystřídali a hned inkasovali. Nezajištěného prostoru využil LUKÁŠ HAPAL, který střelou po zemi k tyči překonal Tomu. Prostějov srovnal na 1:1.

77
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Václav Prošek.

77
Dnešní utkání sleduje 819 diváků.

75
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází David Píchal.

72
Žlutou kartu dostává Martin Slaninka (1. SK Prostějov).

71
Hasilův zákrok na Brédu pobouřil hosty, karta z toho ale není.

65
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Dmytro Žikol, přichází Lukáš Hapal.

65
Pfeifer skvěle pláchnul po levém křídle a našel před brankou volného Frýdka. Ve stoprocentní šanci ale Frýdek trefil jen připraveného Brédu.