2:1
(1:0)
Komentuje: Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Je konec! Frýdek-Místek nakonec překvapivě vyhrál 2:1 nad Příbramí. První velká šance přišla až ve 22. minutě, kterou měl Filip Hlúpik, když si poradil se Slaninkou a poté vystřelil, ovšem jeho rána šla pouze vedle levé tyče. Aktivní hra se nakonec Lipině vyplatila ve 28. minutě, když získala rohový kop, který centroval do vápna Slaninka a přesně našel hlavu Ondřeje Chvějy, který bez výskoku zakončil k levé tyči a poslal Válcovny do vedení. Po této brance hra lehce uvadla a ani jedno mužstvo se nedostalo do větší šance.
Ve druhé půli se dělo plno zajímavých věcí a hosté mohli už po dvou minutách srovnat, ovšem Soldát zakončil vedle brány. V 58. minutě se Přichystal dostal do úniku, kdy následně ještě posunul míč na Hrušku a ten prostřelil Boháče. O dvě minuty později předvedl Matoušek parádu ve vápně domácích a potom co přešel přes dva hráče zakončil přesně k pravé tyči. V 70. minutě to byl opět Matoušek kdo se dostal do zakončení, ale Mihálek si s jeho pokusem poradil. V 74. minutě mohl srovnat Antwi, ale neprostřelil zeď obránců. O tři minuty později se Varadi ocitl v tutové situaci, ale brankář Boháč ho vychytal. Ke konci měli hosté velký tlak, ale branku už dát nedokázali.

90+5

90+5
Následně domácí vybojovai i autové vhazování.

90+4
Nyní Frýdek-Místek vybojoval rohový kop a ve vápně je pouze jeden hráč domácích.

90+3
Na následný volný kop šel i brankář Boháč, ale i když se hosté dostali do zakončení tak to nebylo moc razantní a míč skončil jen u Mihálka.

90+2
Trenéři Frýdku-Místku nyní mohou vyletět z kůže, jelikož rozhodčí odpískal další faul. A až nyní rozhodčí nastavuje tři minuty!

90+1
Ani ten ale nepřinesl žádné nebezpečí, ale u míče jsou stále hosté.

90+1
Následný volný kop skončil u domácího hráče a Příbram má rohový kop.

90
Hosté drží míč na svých kopačkách. Následně se ale Slaninka dopustil faulu, který byl podle mnohých fanoušků čistým zákrokem a ti se nyní společně s trenérem Pulpitem rozčilují. Následuje tak volný kop.

89
Centr z rohu letěl jen na Fukalu, který odhlavičkoval míč do bezpečí. Následný centr odkopl i Přichystal.

89
Po skluzu Fukaly mají hosté autové vhazování. Následně Antwi vybojoval rohový kop z levé strany.

88
Následný odkop letěl na Hrušku, který sice vyhrál hlavičku, ale poté se míč dostal opět k hostům.

88
Nyní přišel faul na Willwébra, který má křeče a potřeboval ošetřit. Ovšem nakonec bude moct pokračovat.

87
Ovšem poté Slaninka skvělým skluzem vybojoval míč a Frýdek-Místek držel balón cenné vteřinky.

87
Tandir se provinil faulem v hlavičkovém souboji s Průchou a Příbram jde opět dopředu.

86
Mihálek si skvěle došel pro příliš dlouhou přihrávku hosté a chytil míč do rukou.

86
Slaninka jen odkopnul míč a hosté tak budou rozehrávat od své svatyně.

86
Ovšem následující rohový kop nebyl dobře zahrán a šel pouze do boční sítě frýdecko-místecké brány.

85
Následný centr odhlavičkoval domácí obránce. Poté se Grajciar snažil o další centr, ale i ten byl zblokován a následuje další roh.