1:1
(1:0)
Komentuje: Aleš Strouha

90
V poslední minutě normální hrací doby Adam Pudil fauloval na hranici vápna. Dostal žlutou kartu a navíc je tu výborná střelecká pozice pro domácí celek.

88
Za ostrý faul ve středu pole dostal žlutou kartu Jakub Habusta.

86
Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Jakub Habusta.

78
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Filip Lehký, přichází Bernardo Rosa,
ze hřiště odchází Jakub Hodek, přichází Erik Biegon,
ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Dominik Soukeník.

77
ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Lukáš Hrdlička.

65
ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Adam Pudil.

61
ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Tomáš Jedlička,
ze hřiště odchází Martin Vybíral, přichází Patrik Slaměna,
ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Robert Bartolomeu.

57
Vlašim právě vstřelila branku!
Hosté i v deseti srovnávají na 1:1! Od brankové čáry centroval do vápna Martin Šubert a hlavičkující JAKUB HODEK ve velké pohodě překonal bezmocného brankáře Vejmolu!

45+2
Matoušek posílal do vápna doslova gólový centr k nohám Martina Vybírala, ten ale z malého vápna zakončil trestuhodně mimo!

22
ze hřiště odchází Jan Franěk, přichází Miloš Pudil.

21
Prostějov právě vstřelil branku!
Po rohu Koudelky se k hlavičce uvnitř vápna dostal zcela nehlídaný JAKUB MATOUŠEK, který pohodlně poslal balon do brány – 1:0!

21
Martin Vybíral měl velkou šanci po přihrávce od Koudelky, jeho ránu ale skvěle vyrazil gólman Spilka.

16
Z ničeho nic se ale po rychlém protiútoku dostal do další gólové šance Martin Šubert, jenže tentokrát z nějakých třinácti metrů zakončil jen nad bránu.

13
Petr Kurka teď nesmyslně u postranní čáry dojel Lahodného a během dvou minut dostává druhou žlutou kartu. Následuje logicky červená!

11
Petr Kurka zastavil další útočnou akci hostů faulem a dostává žlutou kartu.

5
Nebezpečný centr do vápna posílal Záviška, dokonce až k zakončení se dostal Šubert, jehož střelu bravurně vyrazil gólman Vejmola.