3:0
(2:0)
Komentuje: Josef Janda

90+3
Konec zápasu. Táborsko udrželo nadějný náskok z prvního poločasu a v závěru utkání přidalo ještě Tijanim třetí branku. Táborsko porazilo Ústí nad Labem 3:0 a definitivně se zachránilo. Ústecké čeká v cestě za záchranou ještě trnitá cesta. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.

90+1
Centr do vápna lapil gólman Zadražil, který už se těší na čisté konto.

90
Rozhodčí nastaví 3 minuty.

89
Střídání v týmu FC MAS Táborsko:
ze hřiště odchází Petr Javorek, přichází Mandione Thioub.
ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Jiří Šplíchal.

88
Půlka táborského týmu běžela na branku hostů a podařilo se domácím hezky zakombinovat. Nakonec pálil mladík Mrsic, ale z tutové pozice trefil bránícího hráče.

84
ze hřiště odchází David Krch, přichází Anis Mrsic.
ze hřiště odchází Muhamed Tijani, přichází Jan Mach.

83
Táborsko právě vstřelilo branku! A je definitivně hotovo! MUHAMED TIJANI se prodral do vápna a tváří v tvář nedal Plachému šanci. Táborsko vede nad Ústím už 3:0.

81
Miskovič srazil tvrdě Javorka, tentokrát se to obešlo bez karty.

80
Šimon Havrda se zprava dostal k zakončení, které jen o kousek minulo branku.

78
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem:
ze hřiště odchází Adam Čičovský, přichází Filip Gedeon.

78
Žlutá karta pro tým FC MAS Táborsko (Jiří Mezera).

76
Vozihnoj se opřel do míče levačkou a jeho pokus skončil jen kousek vedle Plachého šibenice. Brankář Army se jen díval.

73
Zmar Army demonstroval Švanda, jehož nadějný únik po pravém křídle skončil podklouznutím.

70
Dnešní utkání sleduje 776 diváků.

67
ze hřiště odchází Marek Strada, přichází Jiří Miskovič.

67
Nepřesná rozehrávka Táborska končí v autu.

64
Ogiomade zahrál rohový kop a následovala jen střela do boční sítě.

62
Tijani odtlačil tělem soupeře, našel rychlým pasem čerstvého Liepu, jehož střela skončila v náruči ústeckého brankáře.

61
ze hřiště odchází Luka Robakidze, přichází Kristaps Liepa.

60
Žlutá karta pro tým FC MAS Táborsko (David Krch).

57
Táborsko uklidnilo hru a nepouští hosty ani k vápnu.

54
Žlutá karta pro tým FK Ústí nad Labem (Josef Švanda).

54
První gólovka hostů! Zadražil musel vytasit reflexivní zákrok a vytáhnout balon rukou na roh. Teď byli Ústečtí gólu hodně blízko.

52
Rychlá akce Táborska po pravé straně skončila přihrávkou na Tijaniho. Útočník domácích vyslal prudkou střelu po zemi, kterou Plachý dokázal nohou vyrazit.

50
Padající střela hostů vypadala zajímavě, nakonec byla přece jen příliš vysoká. Zadražil opět bez práce.

48
Arma se snaží, obrana domácích pozorná.

46
ze hřiště odchází David Černý, přichází Šimon Havrda.
ze hřiště odchází Vojtěch Čítek, přichází Jakub Emmer.

46

45
První poločas skončil. Po nezáživném začátku se fanoušci dočkali dvou branek v síti Army. Táborsko poslal do vedení Leoš Vozihnoj v 23. minutě a čtvrt hodiny po něm vstřelil svůj první gól v dresu Táborska David Krch.

44
Domácí si užívají potlesku tribun a zdá se, že poločas dotáhnou k dvoubrankovému náskoku.

41
Hosté se stále nemohou dostat ke kloudnému zakončení.

38
Táborsko právě vstřelilo branku! Ústečtí jsou na tom hodně špatně! DAVID KRCH se prodral do šestnáctky, kde si poradil s bránícími hráči hostů a urputností dostal míč az za Plachého záda. Táborsko vede už 2:0 a stoprocentní jistota záchrany je zase o kus blíž.

34
Nebezpečné centry do vápna dávají domácím naději na zvýšení náskoku.

33
Po Krchově rohu se cpal k zakončení Tijani, hosté opět úspěšnější.

31
Vozihnoj založil daší akci a hosté mají co dělat, aby znovu neinkasovali.

27
Ústí roh ubránilo a může pomýšlet na vlastní akci.

26
Táborsko je i po vedoucím gólu hladové a do dalšího zakončení se dral Tijani – roh pro domácí.

23
Táborsko právě vstřelilo branku! Centr zleva se dostal až k LEOŠI VOZIHNOJOVI, který se i přes menší postavu dokázal hlavou gólově prosadit. Petr Kurka k němu měl nejblíže, leč ho neuhlídal. Táborsko vede nad Ústím nad Labem 1:0.

21
Plachý si naběhl dopředu a sklepl hlavou Krchovi. Táborsko se ale opět zakončení nedočkalo. Krch si chystal míč před vápnem natolik, až si ho ukopl příliš daleko, kde se ho zmocnili hosté.

18
Tijani našel ve volném prostoru na levé straně nabíhajícího Koska, který nadějnou akci zazdil. Ze slibné pozice nezvládl ani centr, ani střelu.

16
David Černý táhl akci hostů a z jeho příhrávky těžil na středu Ogiomade. Odhodlal se vypálit a jeho pokus skončil mimo tyče.

13
Vozihnoj zatáhl míč po pravém křídle a dlouho vyčkával s centrem. Nakonec jeho sražený míč končí v náruči Plachého.

10
Deset minut střelu na branku nenabídlo.

8
Tijani se prodral na střed a chystal si míč k zakončení, jenže jeho pokus levou nohou srazil jeden z obránců hostů.

5
Ogiomade se dral k míči, Plachý však poslal včas malou domů.

2
Faul ve středovém kruhu znamená zisk míče pro hosty.

1

Týmy už nastupují na trávník, Táborsko v modré a bílé, Ústí ve světle zelené a černé.

FC MAS Táborsko: Zadražil – Navrátil (C), Mezera, Holiš, Kosek – Krch, P. Plachý, Javorek, Vozihnoj – Robakidze, Tijani.
Náhradníci: Janáček – J. Mach, Liepa, J. Šplíchal, Mrsic, Thioub.

FK Ústí nad Labem: J. Plachý – Hudec, Čítek, Tymošenko, Kurka – Švanda, D. Černý, Strada (C), Čičovský, Jiránek – Ogiomade.
Náhradníci: Němec – Havrda, Miskovič, Krobot, Emmer, Kabancov, Gedeon.

Rozhodčí: Proske – Pochylý, Poživil.

Podzimní duel skončil na konci října na severu Čech remízou 2:2, kterou zachraňoval Táborsku Filip Rydval v 90. minutě. Pozná dnešní utkání vítěze? Favoritem dnešního zápasu je bezesporu Táborsko.

Ústí nad Labem prožívá krušné jaro a nevyhrálo už devět zápasů v řadě. Mizerné výsledky odsunuly Armu dokonce na sestupovou pozici těsně před sestupující Žižkov. V minulém zápase pracoval na lavičce už trenér Martin Hašek, jehož svěřenci zachraňovali remízu 1:1 s Duklou gólem z 81. minuty.

Táborsko zvítězilo v minulém utkání v Prostějově 2:1 gólem ze závěru utkání, čímž si hodně pomohlo k jistotě záchrany. Pokud dnes svěřenci Sergejse Golubevse vybojují s Ústím nad Labem další tři body, budou definitivně zachráněni. Golubevs očekává bojovný zápas plný agresivity. Táborsko neprohrálo už pět zápasů v řadě a v současnosti okupuje 9. místo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.