(0:2)
Komentuje: Petr Dejnožka

60
Chrudim právě vstřelila branku!
Parádní akce Chrudimi znamená vyrovnání z 0:2 na 2:2! Pavel Sokol obešel dva hráče na levé straně a poté naservíroval míč na malé vápno před prázdnou branku DAVIDU SURMAJOVI, jenž ho uklidil do sítě.

51
Domácí si v úvodu druhé půle vykřesali naději! Pavel Sokol potáhl míč po levé straně a následně poslal přízemní centr na malé vápno, kde balon z první nasměroval po zemi do zadní části branky PETR RYBIČKA.

40
Příbram právě vstřelila branku!
S domácími ambicemi to nevypadá vůbec dobře. Na levé straně dostal dostatek prostoru STEFAN VILOTIČ a z ostrého úhlu prudkou ranou propálil brankáře Mikulce pod nohou – 0:2!

3
Hned z první větší šance hosté udeřili a již ve 3. minutě se ujímají vedení. Rychlou útočnou akci zakončoval z pravé strany vápna do horní části branky DANIEL PROCHÁZKA.