(2:1)
Komentuje: Tomáš Kalas

43
Jihlava právě vstřelila branku!
Vysočina se před koncem poločasu dostává do vedení! Na pravém křídle dostal prostor Křišťál, který pobídl centrem v šestnáctce nabíhajícího FARESE SHUDEIWU. Tomu už nedělalo rozhodně žádný problém s nabídnutou pozicí naložit gólově, Slávik byl absolutně bez šance – 2:1!

32
Za dvě minutky je však srovnáno a opět to byla akce z kategorie povedenějších! Smejkal rozehrával faul a z levé strany poslal míč k zadní tyči, kde si obrana Táborska nepohlídala LUKÁŠE ČERVA. Domácí záložník si míč zpracoval a bombou na bližší tyč ze střední vzdálenosti prostřelil Slávika – 1:1!

30
Táborsko právě vstřelilo branku!
Krásná akce Táborska, které se zaslouženě dostává do vedení! Všechno se to rozhodlo už na levém křídle, kde krásný průnik předvedl Majka, zbavil se dvou protihráčů a předložil míč do vápna, kde byli hned tři hráči. Poslední slovo měl nakonec LEOŠ VOZIHNOJ, který pohodlně z malého vápna doťukl do míst, kam Číž neměl šanci na přesun – 0:1!