2:1
(1:0)
Komentuje: David Klier

90+2
Dominik Martišiak (MFK Vítkovice) šel v pokutovém území k zemi až příliš snadno a dostal za to žlutou kartu.

84
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ewerton Paixao da Silva, přichází Michal Surzyn.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Filip Čihák.

78
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Sang-hjuk Lee.

71
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Martin Šplíchal.

69
69. Druhá žlutá karta Dziuby

69
Denis Dziuba (MFK Vítkovice) nastavil strom Lukáši Pfeiferovi a po druhé žluté kartě během jedné minuty vidí červenou kartu!

68
Denis Dziuba (MFK Vítkovice) mimo hru fauloval Michala Hlavatého a vidí za tu žlutou kartu.

67
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Ondřej Chvěja, přichází Jan Martiník.

61
61. Martin MACEJ - 2:1

61
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice snižují! Rychlý protiútok hosté zahráli skvěle a na zadní tyči se po přesné přihrávce prosadil MARTIN MACEJ!

57
Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice proměňují svou převahu ve druhou branku, když se přesně trefil MARTIN TOML!

52
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Oliver Putyera, přichází Martin Macej.
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Martin Motyčka, přichází Dan Ožvolda.

46
Hosté do druhé půle udělali jednu změnu v sestavě, kdy Jakuba Matouška nahradil Lukáš Kania.

45
Roman Holiš (MFK Vítkovice) zastavil slibně se rozvíjející akci Pardubic rukou a domácí tak budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci.

37
37. Ewerton Paixao da Silva - 1:0

37
Domácí jdou do vedení! EWERTON poslal penaltu do levého horního rohu a Tomáš Netolička na míč nedosáhl, 1:0!

36
Jeden z obránců fauloval Jana Proska a tak Ewerton bude kopat pokutový kop!

36
Penalta pro Pardubice!

33
33. Ewerton hlavou minul

33
Další šance Ewertona. Brazilský hráč si našel centr Emila Tischlera z pravé strany a hlavou zamířil jen kousek vedle levé tyče branky Vítkovic!

9
První velká šance domácích! Ewerton si z levé strany navedl míč na střed a vypálil, projektil brazilského křídelníka zastavilo až břevno!