(1:1)
Komentuje: Petr Dejnožka

90+3
Brno právě vstřelilo branku!
Prázdná domácí polovina musela skousnout další rychlý útok Zbrojovky, před prázdnou brankou si rady věděl ADAM FOUSEK – 1:4!

90+1
Na začátku první minuty ze třech nastavených se za obranou Chrudimi zjevil zcela nehlídaný PETER ŠTĚPANOVSKÝ, který lehkým obloučkem přehodil Mrázka – 1:3!

72
Hosté otáčí v Chrudimi skóre! Centr za obranu našel rozběhnutého ADAMA FOUSKA, který se natlačil před Mrázka a z bezprostřední blízkosti neměl problém otočit stav ve prospěch Zbrojovky – 1:2!

45
Hosté se prosazují krátce před přestávkou a srovnávají stav zápasu! Centr z pravé strany na malé vápno byl hodně nebezpečný, na malém vápně si ho smolně do vlastní sítě srazil obránce VOJTĚCH ŘEZNÍČEK – 1:1!

16
Chrudim právě vstřelila branku!
S balonem sice hraje Brno, jenže domácí se z úvodní šance dostávají do vedení! Tomáš Dostálek z pravé strany poslal přesný centr na přední tyč, kde kapitán ONDŘEJ KESNER chytrým přizvednutím přehodil Flodera – 1:0!