(2:0)
Komentuje: Petr Dejnožka

90+3
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hosté již vsadili všechno na útok a Votroci trestají. Z hranice vápna dostal nabito FILIP ZORVAN, který po zemi trefil k tyči – 3:1!

49
Chrudim právě vstřelila branku!
Hosté volný přímý kop zvládli na jedničku a střílí v Hradci Králové kontaktní branku! Centr Davida Sixty se snesl na malém vápně na hlavu JAKUBA KRČÁLA, který v pádu dokázal umístit míč mimo moc brankáře Ottmara – 2:1!

44
Chvilku před poločasovou přestávkou se hradečtí fotbalisté prosazují podruhé! Obrana Chrudimi nechala v šestnáctce nepokrytého bývalého spoluhráče JAKUBA ŠÍPKA, který z otočky po zemi prostřelil Simona Zímu – 2:0!

28
Z ničeho nic se domácí celek dostává do vedení! Až příliš prostoru dostal ve středu hřiště Jiří Kateřiňák, jehož centr přistál na noze MILOŠE KOPEČNÉHO, který z první umístil balon přesně k tyči – 1:0!