(1:0)
Komentuje: Petr Bílek

90+1
Vlašim právě vstřelila branku!
To je závěr! Hosté na konci hrací dobu střílí třetí gól a opět se dostávají do vedení! Do střelecké listiny se zapsal VOJTĚCH HADAŠČOK!

66
Příbram právě vstřelila branku!
Avšak nyní pozor! Domácím se chvilku po gólu podařilo srovnat na 2:2, když se hlavičkou po přímém kopu z levé strany prosadil MAREK KODR!

63
Po velkém zaváhání domácí defenzivy hosté obracejí vývoj zápasu. Míč za obranu dostal OSKAR FOTR, který sám před Boháčem nezaváhal a dokonal obrat.

50
Hosté v úvodu druhého poločasu srovnali krok a vyrovnávají na 1:1! Do černého se v úvodu druhého poločasu trefil OSKAR FOTR!

34
Domácí se dostávají do vedení, když si na centr z pravé strany naběhl na vzdálenější tyč ZORAN DANOSKI, který ve velké pohodě nasměřoval míč za bezmocného Nguyena.