Komentuje: Lukáš Ouředník

78
Poslední změna v celku Pardubic. Adama Fouska nahrazuje Dominik Fusek.

71
Druhá změna v celku Pardubic. Hrací plochu za potlesku diváků opustil střelec dvou branek Michal Petráň, kterého nahradil Daniel Kovář.

68
68.

68
Velká šance domácích, kdy míč prolétl až na zadní tyč, ale střídající Ladislav Mužík poslal míč křížem těsně vedle.

62
Ještě předtím změna v domácím celku, kdy Tomáše Ladru nahradil Ladislav Mužík.

55
Poslední změna v celku hostí. Georga Alaverdašviliho nahradil Martin Sus.

46
Hosté do druhé půle udělali jednu změnu, kdy Lubomíra Machynka nahradil Michal Sečkář.

37
37. Michal PETRÁŇ - 5:0

37
Pardubice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MICHAL PETRÁŇ, který levačkou po zemi od tyče upravil již na 5:0!

36
36. Petr KUDRNA - 4:0

36
Další pohledná akce domácích, na jejímž konci byla gólová střela Petra Kudrny – 4:0!

28
28.

28
Další velká šance Pardubic, po příhře od Fouska, zacentroval Řezníček a hlavou zakončoval Ladra, ale Halouska vytáhl na brankové čáře bravurní zákrok a zachránil hosty od čtvrté inkasované branky.

17
A to bylo to poslední, co dnes Dominik Neoral předvedl. Je totiž střídán Pavlem Halouskou. Střídání gólmanů po 17. minutách se jen tak nevidí...

13
Nyní se mohla pískat penalta pro domácí za faul na zakončujícího Petráně, ale sudí Mrázek k tomu za stavu 3:0 nenašel odvahu...

9
9. Adam FOUSEK - 3:0

9
Autorem branky je ADAM FOUSEK, který byl na konci krásné kombinační akce – 3:0!

5
5. Jan JEŘÁBEK - 2:0

5
Autorem branky je JAN JEŘÁBEK, kterého při odkopu trefil gólman Neoral a míč se od něj odrazil až do branky – 2:0!

1
1. Michal PETRÁŇ - 1:0

1
Tak to byl úvod, jaký si domácí přesně přáli a jdou rychle do vedení. Dalekonosnou střelu Shejbala Neoral jen vyrazil a MICHAL PETRÁŇ pohodlně dorazil – 1:0!