ze hřiště odchází Michal Černák, přichází David Houska.

57
Vukadinović nabral rychlost a ve středu hřiště ho fauloval Hübschman. Uvidíme standardku Zlína.

53
Ševci už mohl vést! Zelený nepochopitelně pustil nákop Simerského za sebe a nabídl velkou šanci Vukadinovićovi, kterého ale parádně vychytal Hanuš.

49
Zlín právě vstřelil branku! Zlín krátce po začátku druhého poločasu srovnává na 1:1! Hrubého standardku odhlavičkoval Štěpánek jen na hranici šestnáctky, kde nacházel VÁCLAV PROCHÁZKA. Ten se do balon opřel z první a jeho nechytatelná pumelice zamířila přesně do šibenice.

37
Jablonec právě vstřelil branku! Severočeši se ve 37. minutě dostávají do vedení! Na levé straně to nejprve zkoušel Malínský, ale ten se přes Simerského nedostal. Následně se však k míči dostal Surzyn a jeho nadýchaný centr si v šestnáctce našel DAVIS IKAUNIEKS, který nekompromisní ranou na přední tyč nedal Dostálovi šanci zasáhnout.

31
Vukadinović dostal přihrávku za obranu a jeho přízemní střela o kousek minula vzdálenější tyč!