Komentuje: Tomáš Kohlmann

89
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Hovorka, přichází Semih Kaya.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Rada, přichází Adam Jánoš.

Semih Kaya dostává první ligové minuty od poločasu úvodního kola proti Bohemians, kdy se dlouhodobě zranil.

Na druhé straně Jánoš je pátým hráčem Mladé Boleslavi se sparťanskou minulostí, který se účastní dnešního zápasu.

81
81. Výborným zákrokem se prezentoval Dúbravku, který vytěsnil ránu Přikryla.

81
Po následném rohovém kopu Dúbravka musel zasahovat proti o poznání povedenější střele, se zakončením Přikryla k tyči si ale také dokázal poradit!

80
Marek Matějovský fantastickou vzdušnou kolmicí uvolnil v pokutovém území Tomáše Přikryla, ten ve stoprocentní gólové pozici nezvládl zakončení a pouze trefil brankáře Dúbravku!

77
Žlutou kartu dostává Lukáš Pauschek (FK Mladá Boleslav).

76
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Fabián, přichází Daniel Novák.

Hosté vysílají do boje dalšího devatenáctiletého debutanta.

73
Zřejmě klíčový muž dnešního utkání, Bogdan Vatajelu, pro dnešek dohrál. Autor dvou gólových asistencí své místo přepouští Talu Ben Chaimovi. Izraelského reprezentanta na trávníku vítá pískot publika, nespokojeného s jeho dosavadními výkony.

68
68. Nebezpečná střela Magery letěla jen těsně mimo branku.

68
Do balónu se opřel Lukáš Megara a jeho prudká rána míří jen těsně nad horní roh sparťanské branky!

62
Sparťanští fanoušci tleskají ve stoje Václavu Kadlecovi, jenž ze stažen ze hry a také Tomáši Rosickému, jenž nahrazuje Kadlece na pažitu i na postu dnešního sparťanského kapitána.

62
62. Kadlec nedosáhl na centr jen o centimetry, jinak by zakončoval do odkryté brány.

52
52. Šural místo hlavičky směrem na branku Boleslavi ještě hledal ve vápně své spoluhráče.

52
Perfektní centr Eldara Čiviće osamocený Šural trestuhodně nedokázal nasměrovat na mladoboleslavskou branku!

50
Frýdkův sražený centr Jedlička zpracoval až za brankovou čáru a mladý brankář Mladé Boleslavi inkasuje žlutou kartu za následné nesportovní chování, kdy prudce bouchl míčem o zem.

48
48. Plavšič po spolupráci se Šuralem vystřelil tvrdou ránu, Jedlička dobře zasáhl.

48
Nákop Zahustela Šural sklepl pro Plavšiće, jehož prudkou ránu mířící ke spojnici tyče a břevna brankář Jedlička vyráží vedle své branky!

46
Hosté do druhého poločasu změnili svoji sestavu, Lukáš Magera nahradil Ruslana Mingazova.

39
Plavšić při dalším dravém průniku byl podražen Markem Matějovským, poté se ale Martin Frýdek dopustil předčasné rozehrávky a sudí Karel Hrubeš mu nekompromisně ukazuje žlutou kartu.

36
36. Josef ŠURAL - 3:0

36
Sparta právě vstřelila branku!
Bogdan Vatajelu si připisuje druhou dnešní přihrávku na gól, když centimetrově přesným centrem vyzval k zakončení JOSEFA ŠURALA, ten v osobním souboji předčil Stronatiho a hlavou překonal Jedličku!

36
36. Mingazov se ocitl v šanci až před Dúbravkou, byl mu ale pískán ofsajd.

21
Následný rychlý kontr Středočechů zastavil Eldar Čivić pouze za cenu faulu a tím žluté karty.

21
Vatajelu rozehrál standardní situaci v podobě tzv. zkráceného rohu elegantně po zemi a Václav Kadlec se ocitl ve velmi nadějné pozici, nedokázal ale prostřelit hradbu těl před Jedličkou.

21
Další útok Sparty po pravé straně vedl Srdjan Plavšić, kterého nedovoleně atakoval Fabián a hostující obránce se stává prvním žlutě napomenutým fotbalistou zápasu.

18
A další gólová šance Sparty! Vatajelův centr hosté prodloužili pouze k Zahustelovi, ten z brankoviště neprostřelil bránícího Chaluše!

16
16. Ondřej ZAHUSTEL - 2:0

16
Sparťané zdvojnásobují svůj náskok! Na povedený centr Bogdana Vatajela si naskočil nikým nehlídaný ONDŘEJ ZAHUSTEL a devatenáctiletý brankář Mladé Boleslavi už podruhé loví míč ze své branky!

Zahustel skóruje do sítě klubu, ze kterého na Letnou zamířil.

15
15. Letenka pro kouče Stramaccioniho od sparťanských ultras.

12
A branka je po několika sekundách uznána! Sparta se ujímá vedení 1:0, neboť video ze situace potvrdilo, že míč se celým objemem ocitl za brankovou čárou.

12
12. Eldar ČIVIČ - 1:0

12
Videorozhodčí poprvé v akci už ve 12. minutě! Centr bosenského zadáka ELDARA ČIVIĆE se snesl na vzdálenější tyči, poté k brankáři Jedličkovi, kterému míč vypadl pravděpodobně za brankovou čáru a rozhodčí Karel Hrubeš si ještě situaci ověřuje se svým jmenovcem Romanem, sedícím v přenosovém voze!