Komentuje: Jakub Martínek

90+1
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Miroslav Marković, přichází Ondřej Machuča.

90+1
90+1. Slovácko dohrává utkání v devíti, po druhé žluté kartě opouští hřiště Daníček.

90+1
Slovan bude mít ještě na zbývající minuty výhodu o jednoho muže navíc. Daníček totiž vidí druhou žlutou kartu a také on musí předčasně do sprchy.

89
Na světě je další žlutou karta. Tentokrát pro gólmana Heču za zdržování.

87
87. Střelu Karafiáta z přímého kopu vyrazil Heča.

87
Karafiát to zkusil přímo na branku a nemířil vůbec zle! Heča ale byl u své levé tyče včas a balon vytěsnil mimo branku.

86
Košút si ale tentokrát počínal nedovoleně a rozhodčí Nenadál ho trestá žlutým oceněním.

81
81. Komličenko si nerozuměl s Markovičem.

80
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Hlúpik, přichází Jaroslav Diviš.

77
Reinberk fauloval na levé straně Bartla a od rozhodčího si vysloužil žlutou kartu.

74
74. Šimko vypálil odražený balon z voleje vedle levé tyče.

71
71. Egon Vůch míří pod sprchy po druhé žluté kartě po faulu na Šimka.

71
Tím ale zajímavá pasáž ještě nekončí! Vůch totiž tvrdě fauloval a vidí druhou žlutou a následně také červenou kartu. Síly na hřišti se tak vyrovnají.

69
69. Nikolaj KOMLIČENKO - 2:2

69
Liberec právě vstřelil branku!
Slovan se dočkal během tří minut vyrovnání, které má na svědomí opět NIKOLAJ KOMLIČENKO, který tentokrát volil technického zakončení k levé tyči Hečovy branky – 2:2.

69
Hosté budou navíc dohrávat v deseti. Kerbr si zřejmě neodpustil počastovat hlavního rozhodčího ostřejšími slovy, za které vidí rovnou červenou kartu.

68
To jsou věci! Bartl se prodíral do pokutového území, kde byl nakonec faulován a bude z toho další penalta!

67
Zřejmě za slovní protesty viděl žlutou kartu hostující stoper Rada.

66
66. Nikolaj KOMLIČENKO - 1:2

66
Balon si na penaltový puntík postavil NIKOLAJ KOMLIČENKO, který nechytatelnou ranou snižuje na rozdíl jediné branky – 1:2.

65
Komličenko byl v pokutovém území faulován a Slovan bude zahrávat pokutový kop!

63
63. Filip Hlúpik z pravé strany v dobré pozici netrefil domácí svatyni.

63
Hosté už mohli vést o tři branky! Další nedorozumění liberecké obrany mohl potrestat Hlúpika, který ale z dobré pozice poslal balon jen vysoko nad.

60
Daníček fauloval Folprechta a také on vidí žlutou kartu.

59
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Milan Nitrianský, přichází Miroslav Marković.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Zdeněk Folprecht, přichází Daniel Bartl.

57
Prvím karetním hříšníkem dnešního utkání je domácí Vůch, který poslal k zemi Koného.

55
55. Filip HLÚPIK - 0:2

55
Slovácko právě vstřelilo branku!
Hosté dokonale využili rychlého přečíslení a pod Ještědem už vedou o dvě branky! Koné ideálně vysunul FILIPA HLÚPIKA, který se dostal do samostatného úniku a ten následně zakončil přesně k tyči – 0:2.

47
47. Velká šance Liberce! Komličenko ale trestuhodně netrefil z dobré pozice branku.

47
Liberec se dočkal ihned v úvodu druhého poločasu obrovskou šance! Komličenko s ní ale naložil trestuhodně, když branku z dobré pozice jen vysoko předstřelil.

40
40. Ekapi tečoval míč jen doprostřed branky.

35
35. Znovu Francis Koné v šanci, tentokrát branku nedal.

35
Koné dělá zatím domácí obraně značné problémy. Tentokrát se dostal před Pokorného, svou hlavičku ale namířil jen těsně nad branku.

30
30. Francis KONÉ - 0:1

30
Hosté se ujímají vedení a po velké hrubce liberecké obrany! Pokorný totiž zpravocal balon jen pro FRANCISE KOUASSIHO KONÉHO, který šikovný lobem otevírá skóre utkání – 0:1.

20
20. Dúbravka bez potíží chytá střelu Koného.

15
15. Reinberk mohl poslat Slovácko do vedení! Před brankovou číáru balon z prazdné branky vykopával Pokorný.

15
První gólovou šanci si připisuje hostující Slovácko! Obrana Slovanu společně s gólmanem Dúbravkou zachybovala, čehož mohl využít Reinberk, který mohl z pavé strany zakončovat do odkryté branky. Pokorný však na poslední chvíli vytáhl parádní obraný zásah a balon na brankové čáře zastavil.