(3:0)
Komentuje: Jakub Martínek

55
Liberec právě vstřelil branku!
Balon si na penaltový puntík postavil jako správný kapitán JIŘÍ FLEIŠMAN a neomylně jej poslal přesně do pravého horního rohu – 6:0.

51
Tohle už je na ručník! Devastace Ostravy pokračuje i nadále. Po rychlém přečíslení a přesné přihrávce kompletuje střelecký hattrick JOSEF ŠURAL – 5:0.

47
Slovan začal druhý poločas ve velkém stylu! Centr směřující před branku doputoval přesně na hlavu TOMÁŠE ĎUBEKA, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil – 4:0.

45
Krize Baníku je před přestávkou ještě vetší. MARTIN FRÝDEK si naběhl na centr z pravé strany a z penaltového prostoru nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci – 3:0.

42
Slovan půjde do šaten zřejmě ještě o něco veselejší! JOSEF ŠURAL se v pokutovém území uvolnil a tvrdou ranou propálil bezmocného Pavlenku – 2:0.

13
Severočeši se po hodně kuriózní brance dostávají do vedení! Hadaščok odcentroval, JOSEF ŠURAL v pádu přizvedl balon, který po obloučku zapadl přesně k zadní tyči – 1:0.