Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jakub Štochl.

86
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Sukup, přichází Václav Svěrkoš.

83
Jablonec právě vstřelil branku!
Jabloneckým hrdinou dnes je VÍT BENEŠ, který si vyskočil na centr Nováka a hlavou přesně k tyči nedal brankáři Pavlenkovi šanci.

81
Žlutou kartu dostává Carlos de Azevedo (FC Baník Ostrava).

74
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Lukáš Třešňák, přichází Tomáš Čížek.

74
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Martin Foltýn, přichází Derrick Mensah.

65
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Vojtěch Štěpán, přichází Carlos de Azevedo.

64
Domácí hráči budou mít příležitost dalšího volného přímého kopu a Jan Frydrych je dalším potrestaným hráčem Ostravy.

62
Třešňák postupoval středem hřiště a byl faulovaný Janem Gregušem, který za svůj prohřešek viděl žlutou kartu

50
Filip Novák byl potrestán žlutou kartu po faulu na Krmenčíka.

46
Na brankové konstrukce je to 1:1. Na zadní tyči číhal Beneš a hlavičkou orazítkoval břevno Ostravy!

46
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Tomáš Okleštěk.

45
Baník mohl jít na konci první půle do vedení. Kukecova pumelenice ze střední vzdálenosti orazítkovala břevno jablonecké branky.

26
Baník mohl jít do vedení. Kukec předložil míč Štěpánovi, kterému se rozestoupila domácí obrana a hostující záložník měl možnost vstřelit branku,ale nepřekonal brankáře Valeše.

7
Brazilský záložník si za své počínání vykoledoval žlutý karetní trest.

6
Baník má k dispozici přímý kop z velice nebezpečné pozice. Rossi zatáhl za záchranou brzdu a zastavil na hranici velkého vápna nedovoleným způsobem Vojtěcha Štěpána.

2
Domácí fotbalisté zahrozili standardkou hned ve druhé minutě! Z uctivé vzdálenosti se do míče opřel obránce Vít Beneš a Pavlenka musel předvést výtečný zákrok!