konec FC Vysočina Jihlava – 1.FC Slovácko
1:1
(1:1)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Ve druhém poločase branka nepadla, a tak platí výsledek z prvního poločasu 1:1. Oba celky si tak do tabulky připsaly po bodu. Pro domácí je to již 15. remíza.

90
Druhý poločas bude o minutu delší.

89
Hřiště opustil Marek Jungr, místo něj si zahraje Tomáš Kučera.

88
Volešák mohl jít sám na brankáře, ale Blažek včas vyběhl.

86
Jiří Valenta dohrál, místo něj si zahraje Michal Trávník.

84
Volešák mohl hosty poslat do vedení, balón mu ve vápně sklepl Došek, jeho střela šla však nad branku.

83
Tomáš Josl dnes dohrál, místo něj si zahraje Peter Čvirik.

83
Vlastimil Daníček vidí žlutou kartu za faul na Radu.

81
Kliment se ve vápně uvolnil, ale jeho střela šla vysoko nad.

80
Hosté se po delší době dostali do hry, nepřesná však byla přihrávka na Kuncla.

76
Hřiště opustil Milan Kerbr, místo něj si zahraje Jiří Skalák.

75
Domácí zahrávali nepřímý volný kop po vysoké noze do obličeje Šourka, o technickou parádu se pokusil Kliment, ale nepodařilo se.

73
Markovu přihrávku vápnem pouštěl Šimonek Vaculíkovi, obrana hostí byla pozorná.

Dnešní utkání sleduje 3056 diváků.

71
Kolouškův roh odvrací hosté do bezpečí.

69
Domácí se radovali z druhé branky, ale gól nemohl platit neb Jungr, který dorážel přihrávku Vaculíka, stál v ofsajdu.

66
Zraněného Lukáše Masopusta nahrazuje Jan Kliment.

65
Volešák vystrašil Blažka, ten byl však pozorný.

63
Rohový kop rozehráli hosté, ale domácí obrana byla pozorná.

61
Tlak Vysočiny i nadále pokračuje, jen tomu chybí finální fáze.

58
Vysočina má v poslední době více ze hry, Slovácko se příliš k balónu nedostává.

55
Rada pěkně prostrčil na Jungra, který si seběhl na levou stranu, doprostřed přihrál Masopustovi, jeho pokus byl však zblokován.

53
V akci tři na tři přihrál Jungr doleva na Vaculíka, toho však vyblokoval Melichárek.

50
Centr Reinberka odvrací do bezpečí Rada.

49
Centr Jungra Melichárek chytá.

47
Koloušek rozehrál rohový kop, ale nejvýše vyskočil Trousil.

46

Druhý poločas za malý okamžik začne.

Prvních třicet minut nenabídlo příliš zajímavý fotbal, důležité momenty se odehrály o pár minut později. Do vedení poslal domácí ve 31. minutě Šimonek, ale o 4 minuty později vyrovnal Došek. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.

45
První poločas bude o dvě minuty delší.

45
Josl centroval do vápna, nejvýše však vyskočil Trousil.

44
Koloušek rozehrál standardní situaci z nějakých 25 metrů, jeho střela šla těsně vedle.

44
Dobrou možnost bude mít domácí tým v závěru prvního poločasu.

43
Hra nyní probíhá převážně kolem poloviny hřiště.

40
Rohový kop rozehrál Vaculík, ale obrana hostí byla pozorná.

40
Vaculík střílel na bránu, ale Trousil jej odhlavičkoval na roh.

38
Žlutou kartu vidí Tomáš Josl.

36
Slovácko právě vstřelilo branku!
Volešák rozehrál rohový kop, balón se po odrazech dostal k LIBORU DOŠKOVI, který střelou po zemi vyrovnává stav utkání.

34
Ve vápně se dostal k balónu Daníček, ale svůj pokus poslal vysoko nad branku.

32
Za oslavu branky dostává Arnold Šimonek žlutou kartu.

31
Jihlava právě vstřelila branku!
Vaculík z levé strany odcentroval do vápna, kde si naběhl ARNOLD ŠIMONEK a nedal Melichárkovi šanci.

30
Vaculík ve vápně trefuje z otočky tyč.

27
Reinberkovu střelu zblokoval Tlustý.

25
Rohový kop rozehrál Vaculík, ve vápně se k hlavičce dostal Šourek, ale branku netrefil.

24
Masopust zpoza vápna prudce vystřelil a Melichárek vyrazil nad břevno.

23
Josl vybojoval balón, ale jeho následný centr byl příliš dlouhý.

20
Situaci svým centrem do vápna rozehrál Vaculík, ale nejvýše vyskočil Trousil a míč odhlavičkoval do bezpečí.

19
Reinberk fauloval Masopusta a Vysočina bude mít možnost standardní sitauce poblíž velkého vápna.

17
Ve vápně se nejlépe zorientoval Kerbr, ke své smůle však poslal střelu doprostřed brány, kde stál připravený Blažek.

15
Jungr už se s balónem dostal do autu.

13
Kolouškův centr vápnem jen proletěl.

11
Akce Slovácka končí ofsajdem, ve kterém stál Kerbr.

10
Šourek dlouhým pasem oslovil Masopusta, ale Košút byl pozorný.

7
Masopust přihrával podél brankové čáry do vápna, ale nikdo ze spoluhráčů se k balónu nedostal.

6
Tlustý vyvezl míč až před pokutové území, kde přihrál Jungrovi, tomu se již přihrát Kolouškovi nepovedlo.

3
Oba týmy prozatím spíše hrají vzduchem, kdy se snaží překonat střed hřiště.

2
Na druhé straně si faulem proti Trousilovi pomohl Šimonek.

1
Akci Slovácka zastavuje ofsajd.

1
Utkání jako první rozehráli domácí.

1

Oba týmy nastupují na hrací plochu, utkání za malý okamžik začne.

-11
Hráči Vysočiny jsou již v kabině, postupně se trousí i hráči Slovácka.

-28
Na hrací ploše se rozcvičují oba kluby včetně rozhodčích.

FC Vysočina Jihlava: Blažek – Marek, Tlustý, Šourek, Josl – Masopust, Rada, Jungr, Koloušek, Vaculík – Šimonek (náhradníci: Vaněček, Obert, Kliment, Kučera, Kosak, Čvirik, Hanuš)

1. FC Slovácko: Melichárek – Reinberk, Košút, Trousil, Kuncl – Daníček, Šumulikoski, Volešák, Valenta, Kerbr – Došek (náhradníci: Hála, Hofmann, Haša, Kovář, Trávník, Skalák, Heča)

Rozhodčí: Proske – Pelikán, Hock.

„Ze stabilních hráčů našeho kádru nadále postrádáme disciplinárně potrestaného Karlíka. O jiných zásadních změnách neuvažujeme, neboť cítíme, že naše záchrana v soutěži stále ještě není hotová. Není tedy prostor pro nějaké experimenty či zkoušky hráčů. O těch můžeme uvažovat až ve chvíli, kdy získáme záchranářskou jistotu,“ upozornil František Komňacký na webu fcvysocina.cz.

Slovácku bude zítra v Jihlavě chybět záložník Filip Hlúpik, který nedohrál utkání s Libercem ze kterého si odnesl poškození křížového vazu společně s meniskusem.

„Filipovo zranění je vážnější. Je po operaci a čeká ho půlroční pauza. Kvůli osmi žlutým kartám bude stát, jak s Jihlavou, tak i s Baníkem, obránce Lukáš Kubáň a svalové problémy má rovněž Radek Mezlík. Musíme se obejít i bez nich,“ dodává Svatopluk Habanec pro web fcslovacko.cz.

Vysočina si v minulém kole přivezla bod z Jablonce, když se za Jihlavany prosadil Marek Jungr, Slovácko doma podlehlo Liberci 0:3.

V rámci 28. kola přívitá Vysočina celek Slovácka. Na podzim zvítězilo Slovácko 3:0, když se dvakrát trefil Došek a jednou Daníček. Oba celky od sebe dělí dva body, takže mají o motivaci postaráno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.