Komentuje: Jakub Martínek

90+2
Taktické střídání. Do hry se podívá Coufal, který nahradí Frýdka.

90+1
Rabušic měl na noze druhou branku. Valeš se vydal na rohový kop a musel rychle zpátky. Domácí útočník ale z úhlu prázdnou branku netrefil.

88
Další žlutá karta je na světě. Jiří Štajner ji dostává za nesportovní chování.

87
Domácí také míchají sestavou. Sackey se podívá na hřiště místo Rybalky.

87
Hosté naposledy vystřídali. Jablonský vystřídal Nováka.

86
Domácí defenziva teď musela hasit hodně velké nebezpečí před Kovářem. Jablonečtí ale pokaždé pálili do bránících hráčů.

85
Liberecký Slovan poprvé střídá. Přišel Delarge, který nahradil Pavelku.

80
Hned o minutu později se ve vápně dostal k míči Kelič. Jeho hlavičku zastavil až Valeš na brankové lajně.

79
Frýdek mohl rozhodnout. Jeho zdařilý lob přes jabloneckého gólmana už mířil do branky. Loučka ale balon vykopl těsně před brankovou čarou.

66
Hostující celek střídá podruhé. Ze hry odešel Vaněk a jeho místo zaujal zkušený Piták.

65
Liberec právě vstřelil branku!

Domácím se povedl snad první roh v utkání a ten posílá Liberecké do vedení. Na Frýdkův centr si ve vápně naskočil JIŘÍ ŠTAJNER a netradičně hlavou otevřel skóre dnešního duelu – 1:0.

61
Liberci dnes není souzeno. Po velké závaru se dostal míč až k Rabušicovi, jeho ránu odklidili doslova z brankové čáry jablonečtí beci.

59
Václav Kotal sáhl k prvnímu střídání. Do hry poslal Třešnáka a stáhl Pázlera.

59
Dalším karetním hříšníkem je liberecký Rabušic. Ten nedovoleně poslal k zemi Kopice.

57
Domácí Pavelka nedovoleně zastavil unikajícího protihráče a vidí žlutou kartu.

50
Kovářovi už musí zvonit v uších. Jablonec mohl jít znovu do vedení. Vaněk ale už dnes podruhé napálil pouze horní konstrukci.

47
Liberečtí nečekali na svoji první velkou šanci v druhém poločase příliš dlouho. Rabušic ale z malého vápna trefil pouze brankáře Valeše.

32
Pavelka vystřelil hodně zajímavě. Hostující brankář vyrazil pouze před sebe, kam už uháněl Frýdek. Ještě před ním však zasáhli jablonečtí obránci.

25
Závar před brankou Kováře přinesl další velkou příležitost Jablonce. Před Čižkem zívala prázdná branka. Ten ji ale pohrdl a trestuhodně minul.