2:2
(0:0)
Komentuje: Štěpán Tomš

Z Mladé Boleslavi je to vše, příjemný zbytek pátečního večera.

Nerozhodná statistika zápasů mezi oběma týmy po strhujícím druhém poločasu pokračuje. Výsledek 2:2 je spravedlivý, zápasu chyběla snad jen fotbalovější první půle, ve které toho moc k vidění nebylo.

90+3
Hosté kopou rohový kop.

90+1
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno. Johana poslal míč přes pokutové území k MARTINU NEŠPOROVI, jenž bez potíží překonal Zlámala!

90
Nastavují se tři minuty.

90
Vidlička (OLO) dostal žlutou kartu.

90
Jana Chramostu nahradil v sestavě Boleslavi Michal Smejkal – zajímavý tah.

89
Ze hřiště odešel Kamil Karaš, kterého nahradil Michal Ordoš.

89
Kúdela srazil míč na rohový kop a hosté budou střídat.

88
Bořil vypálil z otočky po zemi jen do Zlámalovy náruče.

87
Tři minuty do konce základní hrací doby a hrát se bude na polovině Mladé Boleslavi.

87
Martin Doležal (OLO) viděl za nesportovní chování žlutý trest.

86
Zlámal si připsal další úspěšný zákrok po nebezpečné hlavičce Ščuka.

85
Boleslavi se zoufale krátí čas, což má pozitivní dopad na její pohyb po hřišti. Kéž by se v takovém nasazení hrálo od začátku...

84
I Navrátil (OLO) nevyvázl z roztržky bez trestu.

84
Bořil (MBL) potrestán žlutou kartou za strčení do Navrátila.

81
Davida Jarolíma nahradil na hřišti Jan Štoček, třetiligový kanonýr z Kolína, který v týdnu přišel na hostování do Mladé Boleslavi.

80
Ščuk pálil ze střední vzdálenosti velmi povedeně, Zlámal plachtil vzduchem a míč vyrazil do rohu hřiště. Později ještě Chramosta usměrňoval míč na bránu, ale Zlámalovi pomohli spoluhráči.