2:0
(1:0)
Komentuje: Václav Baumann

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou.

Klokani si připisují zasloužené vítězství 2:0, když Středočechy na nově položeném trávníku jasně přehráli. Hosté si dnes nevytvořili prakticky žádnou vážnější šanci a zpět do Příbrami odjíždějí bez bodu. O góly Bohemians 1905 se postarali v první půli Radek Šírl, jehož centr propadl až do sítě, a ve druhém poločase střídající Bartek po pohledném sólu.

90+1
Krch nadýchaným centrem hledal opět Bartka, balón ale před ním přizvedl Jugas.

90
Utkání je nastaveno o dvě minuty.

89
Kalinův centr těsně před číhajícím Bartkem odkopl na roh Mišůn.

87
Ze hry odchází za potlesku ve stoje Ndiaye, poslední minuty si zahraje Růžička.

87
4 003 diváci přišli na dnešní zápas.

86
Bartek vypálil tak nepřesně, že Příbram bude vhazovat.

85
A byl to opět Šírl, který si vysloužil potlesk domácích fanoušků. To když čistě odzbrojil unikajícího Tarczala.

82
Klokani už si se svým soupeřem jen hrají. Šírl drží míč u levé postranní čáry.

80
Hosté už se uchylují k nákopům. Jeden takový v podání Pleška hravě odhlavičkoval Šmíd.

80
Jeho centr ale skončil jen na hlavě Ndiayeho.

79
Švancara si vymodlil nedovolený zákrok u autové čáry a sám se chystá k exekuci přímého kopu.

79
Poslední střídání kouče Straky: Stratil za Mareše.

78
Bohemians právě vstřelili branku!
DAVID BARTEK si elegantně obhodil dva bránící hráče, přes které se prodral do pokutového území, a následně prostřelil bezmocného Hrušku!

76
Na Švancarův roh se všichni hosté v pokutovém území nasuuli na malé vápno. K hlavičce se pak probojoval Mišůn, zblízka ale přestřelil.

75
Švancara se chopil míče na levě straně a posílal povedený centr do vápna, Šmíd ho ale odvrátil na roh.

74
Tarczala nikdo neobtěžoval, přesto příbramský středopolaž poslal mizernou přihrávku na Pleška.

71
Po rychlé akci hostů vystřelil Mareš. Pokus mu ale vůbec nesedl a k Berkovcovi jen doskákal.