Komentuje: Michal Nussbauer

To je z mé strany dnes vše, přeji příjemný zbytek víkendu. Tak zase někdy na počtenou!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:15.

Domácí čeká ve středu pohárový duel se Slováckem a víkendové ligové střetnutí v Liberci, hosté v MOL cupu vyzvou České Budějovice a v neděli pojedou do Zlína.

Fotbalové odpoledne v Ďolíčku je u konce, padlo po jedné regulérní brance na každé straně, oba týmy se tak rozešly smírně po výsledku 1:1. Skóre otevřel v 50. minutě domácí Erik Prekop, který usměrnil s pomocí pravé tyče do sítě přihrávku Köstla. Na druhé straně odpověděl za dvacet minut nejlepší střelec Fortuna ligy Jakub Řezníček, který využil prostrčení Texla a přesným zakončení levačkou překonal svého nevlastního bratra Martina Jedličku v brance Bohemians.

90+5

90+5
Matoušek se pokoušel poblíž praporku obtočil okolo Pachlopníka, míč mu ale utekl do zámezí. Body se dnes budou zřejmě dělit.

90+4
Rogožan z levé strany nadribloval doprostřed a přenesl hru na Koželuha, na jehož centr si naskočil Řezníček. Hlavička ale neměla dostatečnou razanci a snesla se na horní síť.

90+4
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Wale Musa Alli, přichází Ondřej Pachlopník.

90+3
Musa Alli je sice pořádný rychlík, tenhle pas ale na hrací ploše nestihl a hrát tak bude opět Jedlička.

90+3
Řezníček byl zápasnicky skolen Hůlkou, sudí ukazuje proti brance domácích. Brno rozehrálo nakrátko a nyní drží míč na útočné polovině.

90+3
Ten ale hosté nesehráli vůbec ideálně a balon připadne Jedličkovi.

90+2
Kadlec zakřižoval náběh Řezníčka po křídle a odvrací na aut.

90+1
Ke hlavičce se tlačil Řezníček, při pokusu zakončit ale nedovoleně atakoval Vondru.

90
Ve druhém dějství se bude hrát ještě minimálně pět minut.

90
Nečasův postup po křídle zastavil Vondra jen za pomoci faulu, Brno bude rozehrávat volný kop z pravé strany.

89
Hůlka dokázal odkopnout míč na tribunu, pak jej povalil Řezníček, což se vůbec nelíbí domácím příznivcům. Faul totiž pískán nebyl.

88
Mohlo být rozhodnuto! Köstlův aut z pravé strany propadl až k Prekopovi, jehož prudká rána z otočky ale směřovala jen na střed, takže ji Berkovec dokázal vyrazit. I přes veškerou snahu se pak Prekop k dalšímu zakončení nedostal.

87
Texlovu přihrávku usměrnil efektní patičkou Falta do vápna právě na Rogožana, který ale neměl příliš šancí se dostat přes Vondru.