Komentuje: Michal Nussbauer

To je z mé strany dnes vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu!

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 1:1. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:16.

Stínadla se dnes bouřit po vzoru legendární foglarovky nebudou, naopak byla velice smírná a oběma celkům nadělily po jednomu bodu. Bohemians tak natáhli svoji šňůru bez soutěžního vítězství na jedenáct zápasů, Teplice získaly svůj sedmnáctý jarní bod.

Druhé dějství bylo o poznání zábavnější, než to první. Nejprve se v 51. minutě po Kodadově tečovaném centru podařilo srovnat Trubačovi, o pár minut později vyrovnal hlavičkou Hronek. 71. minuta přinesla srovnání z kopaček Tomáše Vondráška, který stanovil konečné skóre na 2:2.

V příštím kole čeká v neděli Teplice výlet do Zlína, naopak Bohemka doma vyzve v klíčovém zápase Pardubice.

90+4

90+3
Hyčka se se štěstím uvolnil k centru a i když jej obrana odvrátila, je tu další dlouhý aut pro Teplice.

90+2
Prošek se pokoučel uvolnit k centru z levé strany, Nový ale jeho záměr přečetl.

90+1
Trubač elegantně prokličkoval obranou soupeře, svoji střelou ale trefil pouze připraveného Valeše.

90+1
Vaníček se ocitl v postavení mimo hru.

90+1
Nastavovat se budou tři minuty.

90
Chaloupek při rozehráce uklouzl a daroval míč soupeři.

90
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ladislav Kodad, přichází Matyáš Vachoušek.

89
Po centru Žáka se do odraženého balonu opřel jedovatě Mareček, Křapka jeho nebezpečnou střelu sráží na roh.

89
Jindřišek teď nepříjemně trefil čelem hlavu Ladislava Kodada, tohle jsou vždy nepříjemné střety.

88
Chaloupek byl dohrán Puškáčem, ten za své jednání viděl žlutou.

87
Vaníček okradl Lukáše Marečka o balon, Nového centr z pravé strany ale zamířil mimo hřiště

86
Daniel Mareček vyhrál hlavičkový souboj pro Bartka, jemuž byl míč na hranici šestncátky ukopnut. Vhazovat budou ale i tak z hloubi obranné poloviny Teplice.