konec FC Vysočina Jihlava – FK Dukla Praha
2:2
(1:0)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Zápas Vysočiny s Duklou je minulostí, oba celky po remíze 2:2 berou po bodu. Dnes mohly vyhrát oba týmy. Do 70. minuty na tom byla lépe Vysočina a v zády s gólmanem Hanušem se zdálo, že si dokráčí pro tři body, ale během dvou minut bylo vše jinak. Nejprve vyrovnal Přikryl a po něm poslal hosty do vedení Krmenčík. Deset minut před koncem vyrovnal svým druhým gólem Mešanović. Tři body pro Vysočinu mohl vystřelit Dvořák, ale ani jednu ze svých šancí nevyužil, a tak mohlo udeřit na druhé straně, ale Mareš se též neprosadil.

90+1

90
Druhý poločas bude o minutu delší.

90
Prudká rána Lukáše Štetiny donutila Hanuše k zákroku. Jihlavský brnakář se v posledních minutách má co ohánět.

89
Dukla mohla rozhodnout, přihrávku Krmenčíka nevyužil Jakub Mareš a jen nechal vyniknout gólmana Hanuše.

88
Z levé strany rozehrál rohový kop Demeter, ve vápně si naběhl Dvořák, ale jeho prudká hlavička se mezi tři tyče nevešla.

87
Jakub Fulnek si navedl míč na střed a vystřelil, Lukáš Štětina si míč málem tečoval do brány. Je z toho roh pro Vysočinu.

86
Přihrávka Mišuna na Marka byla na jihlavského kapitána příliš dlouhá.

85
Rohový kop zahráa Vysočina z pravé strany, ale akce byla brzy ukončena neb se Mešanović provinil faulem.

84
Pavel Dvořák mohl svůj tým poslat do vedení, ale proti byl Filip Rada, který jeho střelu vyrazil na roh.

83
Pavel Dvořák se ve vápně s míčem otočil, ae jeho střela byla zblokována.

Dnešní utkání sleduje 2893 diváků.

81
Jihlava právě vstřelila branku!
Jakub Fulnek z levé strany odcentroval do vápna, a tam si nejlépe vyskočil MURIS MEŠANOVIĆ a svým durhým gólem vyrovnává na 2:2.

79
Vysočina naposledy střídá, Petera Šulka nahrazuje Pavel Dvořák.

77
Nutno přiznat, že Dukla byla aktivnější jak domácí, ale ty nad vodou držel gólman Hanuš, ale i jeho kouzlo již pominulo.

75
Vysočina podruhé střídá, Lukáše Vaculíka nahrazuje Marek Jungr.

74
Dukla právě vstřelila branku!
Máme tu aspiranta na minimálně gól měsíce, před chvíli přišel na hřiště a již svým gólem otáčí stav utkání, MICHAEL KRMENČÍK nůžkami z vápna překonal Hanuše.

73
První střídání Vysočiny, pro dnešek má dohráno Adam Jánoš, místo něj si zahraje Patrik Demeter.

72
Hosté zaslouženě vyrovnávají, Branislav Miloševič našel ve vápně zcela volného TOMÁŠE PŘIKRYLA, který již neměl problém vyrovnat.