2:2
(0:2)
Komentuje: Dominik Jakubec

S tímto konstatováním se s vámi ze stadionu U Nisy loučím a těším se na viděnou u dalších onlajnů.

Ve druhé půli jsme viděli skutečně strhující podívanou. Liberečtí dokázali během čtyř minut srovnat dvougólové manko a v následujících minutích mohl strhnout vítězství na svou stranu jakýkoliv tým, nakonec z toho ale je pouze remíza 2:2.

90+2

90+2
Šural svůj přímý kop nasměroval rovnou na bránu, Heča se musel pořádně natáhnout, aby míč vyrazil. Z následného rohového kopu domácí nic nevytěžili a sudí Paták utkání ukončuje.

90+1
Žlutou kartu dostává Martin Kuncl (1. FC Slovácko).

90
K odraženému míči se dostal Obročník a tvrdou ranou prověřil Heču. Ten pouze vyrazil před sebe a Delarge se následně do gólové pozice snažil vysunout Šurala, ten ale na míč těsně nedosáhl.

90
Kuncl pálil z velké dálky pouze vysoko nad. Tempo hry už poněkud uvadá.

89
Poslední střídání hostujícího týmu, Diviše nahrazuje Galuška.

88
Místo té přišel rychlý kontr Slovácka, míč ale nakonec končí pouze v zázemí. Kolář bude vykopávat.

87
Domácí mají míč na kopačkách a od poloviny zakládají útočnou akci.

85
Diviš Předběhl Fleišmana a z velkého úhlu už před ním zbýval pouze Ondřej Kolář, slovácký hráč však zamířil pouze mimo.

84
Hamuľak mohl po rohovém kopu soupeře založit rychlý protiútok, zkazil však přihrávku a místo toho musel Fleišman odehrát znovu na roh.

82
Střídají také hosté, místo Kaloudy si zahraje Trávník.

82
Michal Hamuľak nahradí pro zbývající minuty na hřišti Martina Frýdka.

81
Směrem do vápna hostí nebezpečně mířil dobrý centr Martina Frýdka, Heča ho nadvakrát ztlumil.

80
A dopředu už se zase žene Slovácko. To ale z rychlého kontru nedokázalo nic vytěžit,

79
Dvě obrovské šance Liberce v rychlém sledu zastavil ofsajd.

78
Po rohovém kopu se uvnitř velkého vápna dostal k zakončení z voleje Tomáš Ďubek, ale jeho pokus šel velmi vysoko a nakonec nejspíš přistál až někde na tréninkovém hřišti za stadionem.

76
A nepolevuje se ani na druhé straně! Po krásné rychlé akci zakončoval do odkryté branky David Pavelka, gól ale pro ofsajd neplatí!

75
Ofenzivní smršť pokračuje, oba týmy zkrátka chtějí výhru. Přesný centr našel v malém vápně hlavu Valenty, ten ale z velké blízkosti zamířil pouze do náruče Ondřeje Koláře!