4:2
(1:2, 2:0, 1:0)
Komentuje: Jan Brůna

To je ode mě dnes vše a budu se těšit u dalších onlajnů z prostředí hradeckého mládežnického hokeje. Na počtenou.

Víc už se toho v dnešním utkání nestane, domácí si po slabší první třetině spravili chuť, když po zbytek duelu již neinkasovali a přidali další tři kusy do Krausovy branky. Celkově tak zvítězili 4:2 a dobře se naladili na zítřejší derby, které budete moci rovněž sledovat díky textovému přenosu.

Hráči si procvičili ještě samostatné nájezdy, ve kterých nám většina střelců předvedla parádní kličky.

Střelecky se v něm prosazuje Jan Boukal, který nadvakrát dotlačil puk do sítě.

Hokejisté si zkoušejí navíc krátké "prodloužení" hrané 3 proti 3.

59:55
Puk je za Krausovou brankou.

59:26
Moravané to ještě zkoušejí v útočném pásmu, ale tohle už pro Lvy vypadá dobře.

59:13
Hrací předmět ale sebral dnes aktivní Matěj Beneš a vyšíval s ním za Krausovou svatyní.

58:46
Jan Sedláček nemá komu a po krátkém přemýšlení posílá puk směrem vpřed.

58:14
Sudí objasnili situaci a po buly ve středním pásmu se na kasu Tichého hrnuli hosté.

57:30
Dopředu spěchali Matyáš Budina s Adamem Jirků, druhý jmenovaný dostal od toho prvního přesnou přihrávku, ve složité pozici už ale nemohl puk dávat zpět a trefil jen Krause.

57:11
Když obránce nemůže, Tichý pomůže – gólman Lvů znovu pozvedl rukavici a schoval do ní kotouč.

56:53
Hradečtí musí vydržet ještě tři minuty bránit výsledek, síly už ale postupně odcházejí.

56:44
Domácí hráči toho mají evidentně v nohách dost, ale kvůli icingu nemohou vystřídat, proto si trenér Jiří Janoušek ml. bere oddechový čas.

56:44
Matěj Beneš vyhazuje na zakázané uvolnění.

55:58
Rozhodčí dává pokyn k pokračování ve hře a Kometa se ještě zkouší dostat na dostřel Tichého.

55:08
Dopředu se tlačil Patrik Krška, který ale skončil na pevné obraně Východočechů.

54:18
Kryštof Červenka hraje s velkou chutí – vydal se na ofenzivní výlet a obhodil si soupeřova beka.