Komentuje: Matěj Vybíral

To je ode mě vše, já se s vámi loučím, děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a u dalších onlajnů se těším na počtenou.

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:13.

Barcelona to zvládla, udržela hubené vedení a porazila v přípravě Real Madrid 3:2. Druhý poločas nabídl několik šancí, alr využita byla jen jediná, po krásném centru Neymara se trefil Piqué, což byl nakonec i gól rozhodující.

90+2

90+2
V poslední nastavené minutě se Real dostal k další střele, míč zamířil o dost vedle levé tyče, Barcelona míří za vítězstvím!

90+1
Isco dloubnul míček na Cillessena, míč směřoval doprostřed branky, takže byl brankář Barcelony bez práce.

90+1
Barcelona odkopává míč, nastavují se dvě minuty.

90
Denis Suárez si příliš předkop míč, ten skončil mimo hrací plochu.

89
Po faulu Sampera je Bílý balet u míče a vyráží dopředu.

88
Nepřesná přihrávka Aleñi, Real má šanci na závěrečný tlak.

87
Barcelona zatím s přehledem drží míč a nepouští Bílý balet do žádného tlaku.

86
A Barcelona opět po rohovém kopu pokračuje s míčem na kopačkách.

86
Samper vypálil z dálky, obránci Realu srazili míč na další roh.

86
Real se ubránil, ale Barcelona pokračuje u míče.

85
Barcelona vybojovala rohový kop, což je teď pro ni dobrá příležitost, jak šetřit čas.

84
Ceballos dostal přihrávku kousek za hranicí pokutového území, vypálil z první, jeho rána vypadala nadějně, ale nakonec skončila těsně vedle pravé tyče!

82
Llorente si při zpracování míče pomohl rukou, tlak Realu je tak u konce.

81
Začíná poslední desetiminutovka a Real měl velkou šanci na srovnání! Isco pálil z hranice vápna, Cillessen jeho ránu vyškrábl těsně mimo tři tyče.