(0:1)
Komentuje: Petr Bílek

55
Leganés právě vstřelili branku!
A Real je opět na kolenou! Erasův rohový kop zamířil přesně na hlavu GABRIELA, který parádní hlavičkou překonal brankáře Casillu! Nyní jsou jednou nohou v semifinále poháru fotbalisté Leganés!

47
Real Madrid právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté vstoupili do druhé půle přesně tak, jak nutně potřebovali. Hakimi byl u zrodu gólové akce a hodně tak odčinil svou velkou chybu z prvního poločasu. Hakimi získal balon, přes Lucase pak přišel perfektní pas do vápna na KARIMA BENZEMU, který lehkým obloučkem ze značného úhlu překonal brankáře Champagneho – 1:1!

32
A je to tu! Hakimi udělal obrovskou chybu, když špatně přihrál Nachovi. Ten navíc nevyhodnotil situaci dobře, podklouzl a rázem byl u míče JAVI ERASO. Hostující středopolař nic nevymýšlel, z velké dálky vypálil, čímž překvapil gólmana Casillu – 0:1!